Zahrada a exteriér

Zastřešení bazénu prodlužuje jeho životnost

Léto je v plném proudu a my přemýšlíme, jak co nejpříjemněji strávit naši dovolenou nebo prázdniny s naším životním partnerem nebo celou rodinou. Každý tráví svůj volný čas jinak. Někdo se rád něco doví o historii na zámku, hradě či zřícenině, další nadšeně obdivuje krásy České republiky či ciziny na cyklistickém kole a jiný aktivně trénuje svoji pohybovou aktivitu vysokohorskou pěší turistikou. Ale na jednom koníčku se shodneme skoro všichni, a to na příjemném osvěžení ve vodě. Pokud jsou tak vysoké teploty, že omdlíváme vedrem z dehydratace, tak je čas nejenom dostatečně dodržovat pitný režim, ale také si najít vhodné místečko, kde se dokonale osvěžíme a zrelaxujeme. Vykoupat se můžeme v přírodních vodních zdrojích (řeka, rybník, přehradní nádrž aj.), v bazénu přírodního nebo veřejného koupaliště a nebo v soukromém bazénu umístěném na zahradě našeho rodinného domu.

Vybrat si vhodný bazén není zdaleka tak jednoduché, jak se může zdát. Na našem trhu jsou k dispozici bazény nejrůznějších typů a technologií výstavby, a proto je v mnoha případech jednodušší, když se obrátíme na odborníky, kteří nám pomohou vybrat nejvhodnější bazén do terénu naší zahrady a k co nejpřijatelnějšímu uspokojení našich potřeb a přání.

Odborníky na slovo vzaté v prodeji a servisu bazénů jsou majitelé a odborně vyškolení spolupracovníci společnosti POPP, s.r.o. s provozovnou ve Velkých Bílovicích. Tento jeden z největších výrobců bazénů v České republice se zabývá nejenom kompletní výstavbou domácích vnitřních i venkovních bazénů, ale také realizací vířivých van na míru. Mezi nabízené služby patří montáž bazénu, kontrola osazení a propojení s jednotlivými komponenty, seznámení s obsluhou a údržbou bazénu, čištění bazénu, uvedení bazénu do provozu po odstávce, zazimování bazénu, kontrola kvality vody, kontrola stavu filtrační náplně, dodávka a aplikace bazénové chemie, dodávka a montáž technologie a kalibrace měřících zařízení. Vybrat si můžete z bazénů plastových, z těžkých fólii a keramických kompozitních.

Velmi výhodnou investicí k delší životnosti a využitelnosti bazénu je zastřešení bazénu. Nabízené kvalitní zastřešení bazénů jsou výjimečné propracovaným systémem pojezdu, aretací segmentů, vnitřním systémem spojování, pečlivým zpracováním a v neposlední řadě atraktivním designem.Vybrat si můžete z modelů Klasik, Ekonomik, Perfect, Elegant, Kreativ, Akademie, Dynamik, Komfort, Exclusiv a Variant. Zastřešení bazénů brání vzniku UV záření, čímž se omezuje rozklad chlóru ve vodě a významně prodlužuje životnost bazénu, dále zvyšuje průměrnou teplotu bazénu o 6-8 ºC, je přirozenou ochranou bazénu před nečistotami, umožňuje koupání od dubna do října, a to i za větrného nebo deštivého počasí, pomáhá nám k menší spotřebě bazénové chemie a je uzamykatelné, čímž zaručuje rodinám s dětmi ideální bezpečnost.

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.