Domů » Nechcete se nechat sbalit?
Nezařazené

Nechcete se nechat sbalit?

Sehnat nějaké ty krabice někde v obchodě je docela problém. A sehnat velký počet krabic, například pro menší či větší firmu, je ještě větší problém. Ano prodávají se „módní“, desingové krabice, ovšem menších rozměrů a s cenou takovou, že vysoce převyšuje výrobní náklady.

Že nestojíte o krabici jako o módní doplněk, ale chcete „starou“ dobrou klasiku, kde krabice je prostě krabice, do které se ledacos vejde, která něco vydrží a skutečně stojí jen pár korun? V tom případě Vás zachrání jen firma South Bohemia Star s.r.o., která se má na našem trhu místo již od roku 1991. Během těch dlouhých let s bohatými zkušenostmi, se tato firma neustále vyvíjela a zlepšovala pracovní postupy, modernizovala výrobní stroje a zvyšovala výrobu. Díky tomu se vyšvihla na post respektované společnosti ve výrobě obalů. Součástí nabídky jsou samozřejmě i tvarové výseky. Nabízené tvarové výseky zahrnují například obaly na potraviny či reklamní předměty.

Firma South Bohemia Star s.r.o. myslí na „malé i velké“ odběratele. Je jedno jestli potřebujete jednu nebo desetitísíce krabic. Ať si usmyslíte jakýkoliv rozměr, tvar a potisk krabice, vše bude do puntíku splněno. No řekněte, kde si v dnešní době můžete takhle naporoučet, co chcete? Je jedno, jestli jste soukromá osoba, která potřebuje pár krabic na stěhování či staré harampádí … Je jedno, jestli máte firmu, která potřebuje „vyexpedovat“ své zboží v kvalitních krabicích … Firma Souht Bohemia Star s.r.o. je tu pro všechny, kteří potřebují ji i její kvalitní krabice. Zde máte garanci flexibility a spolehlivosti díky vysokému standardu kvality, kvalitním technologiím, kvalitním subdodavatelům, inovativním produktům a propracované logistice. Hlavním partnerem v dodávání vlnité lepenky a papíru je skupina Progroup. Při výrobě krabic je použita vlnitá lepenka, hladká lepenka, plast, kov a dřevo. Vyrábějí se hlavně velkoobjemové obaly (XXL krabice) z 3VL, 5 VL, 7 VL.

Své objednávky můžete zasílat z pohodlí domova nebo kanceláře prostřednictvím objednávkového formuláře na webových stránkách firmy South Bohemia Star s.r.o.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.