Domů » Prague Property Management zajistí technickou správu budov
Stavba a rekonstrukce

Prague Property Management zajistí technickou správu budov

932018748

Máte-li dojem, že je správa novostavby bytového domu časově i finančně méně náročná než správa staršího objektu, nenechte se zmást. Použití velkého počtu technologií někdy vede k většímu počtu reklamačních závad a majitelé, kteří investovali do nemovitosti, předpokládají odpovídající servis. Své stížnosti, doporučení, náměty nebo žádosti pak obvykle směrují na své zástupce v domě (předsedy nebo členy výboru SVJ). Ne však, pokud se rozhodnete pro spolupráci s Prague Property Management, a.s.

Technická správa budov od PPM

PPM je zaměřeno na technickou správu a údržbu novostaveb, ale i staveb krátce po rekonstrukci. Spolupracují s ověřenými firmami jako například Schindler ČR a.s., KONE a.s. nebo Pražská energetika, a.s a na trhu správy nemovitostí patří k jejím leadrům. V Praze Prague Property Management v současné době důvěřuje přes 140 SVJ a BD (bytových družstev) s více jak 11 500 vlastníky.

Technická správa budov a EDA

Rozhodnete-li se odborníkům z PPM předat zodpovědnost plynoucí z technické správy budovy, můžete počítat s Elektronickým domovním asistentem (EDA), díky kterému se váš požadavek rychle a jednoduše dostane k odpovídající osobě. Jak EDA funguje?

  1. Hlásíte-li jakýkoliv požadavek, dotaz či závadu týkající se provozu, správy, služeb nebo údržby vaší budovy či jednotky, voláte vždy na jediné telefonní číslo.

  2. Jste spojeni přímo se členem týmu PPM, nikoliv call centrem. Ten vás propojí s technikem, správcem nebo jinou pověřenou osobou.

  3. Díky Klientské zóně PPM máte přehled o průběhu zpracovávání vašeho požadavku a budete informován i o jeho vyřízení.

Máte zájem outsourcovat záležitosti spojené s technickou správou a údržbou budov? Kontaktujte PPM, domluvte si osobní schůzku. Pak už si jen užívejte volného času a nechte namáhavou práci na skutečných profesionálech.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.