Interiér

Nemáte kliku? Tak si ji kupte!

Společnost Čegan Forest, v.d. Vám nabízí kliky ke dveřím a dveřní kování, které odpovídají požadavkům bytových a občanských staveb. Můžete si vybrat z rozsáhlé nabídky kvalitních, trvanlivých, elegantních a moderních dveřních klik a kování. Kliky jsou vyráběny z kvalitních materiálů – nerezové oceli, hliníku a plastu. Hodí se tedy do interiéru i do exteriéru.

Výběr té správné kliky rozhodně nepodceňujte. Právě tato „drobnost“ patří k těm maličkostem, které dokážou udělat s interiérem velké divy. Takže výběr neuspěchejte a zvolte si dveřní kliky a kování, které odpovídají stylu Vašeho domova. Všechny dveřní kliky jsou dodávány včetně montážního materiálu (např.: montážní šablony, vrutů, zalamovacích šroubů atd.).

Dalším výrobkem, který Vám společnost Čegan Fores, v.d. nabízí, jsou poštovní schránky. Všechny poštovní schránky jsou vyráběny z nerez oceli a hodí se do interiéru i exteriéru. Schránky jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, mají dlouhou životnost a moderní, dokonalý desing. Jejich povrchová úprava je provedena kartáčováním, bez použití laků nebo jiných povrchových úprav. Poštovní schránky jsou tudíž odolné vůči poškrábání, která jsou často způsobena pomocí prstýnků a jiných kovových předmětů. Vybírat poštovní schránky můžete podle různých tvarů a rozměrů.

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.