Domů » Nemáte kliku? Tak si ji kupte!
Interiér

Nemáte kliku? Tak si ji kupte!

Společnost Čegan Forest, v.d. Vám nabízí kliky ke dveřím a dveřní kování, které odpovídají požadavkům bytových a občanských staveb. Můžete si vybrat z rozsáhlé nabídky kvalitních, trvanlivých, elegantních a moderních dveřních klik a kování. Kliky jsou vyráběny z kvalitních materiálů – nerezové oceli, hliníku a plastu. Hodí se tedy do interiéru i do exteriéru.

Výběr té správné kliky rozhodně nepodceňujte. Právě tato „drobnost“ patří k těm maličkostem, které dokážou udělat s interiérem velké divy. Takže výběr neuspěchejte a zvolte si dveřní kliky a kování, které odpovídají stylu Vašeho domova. Všechny dveřní kliky jsou dodávány včetně montážního materiálu (např.: montážní šablony, vrutů, zalamovacích šroubů atd.).

Dalším výrobkem, který Vám společnost Čegan Fores, v.d. nabízí, jsou poštovní schránky. Všechny poštovní schránky jsou vyráběny z nerez oceli a hodí se do interiéru i exteriéru. Schránky jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, mají dlouhou životnost a moderní, dokonalý desing. Jejich povrchová úprava je provedena kartáčováním, bez použití laků nebo jiných povrchových úprav. Poštovní schránky jsou tudíž odolné vůči poškrábání, která jsou často způsobena pomocí prstýnků a jiných kovových předmětů. Vybírat poštovní schránky můžete podle různých tvarů a rozměrů.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.