Domů » Střešní světlíky
Nezařazené

Střešní světlíky

Střešní světlíky jsou charakterizované jako prosvětlovací prvky především průmyslových staveb ukotvujíc se nad úroveň střešního pláště za pomoci světlíkových obrub různých výšek. Základní dělení střešních světlíků je na standardní (typizované) a nestandardní (atypické). Standardní střešní světlíky jsou obloukové/pásové, sedlové a bodové (vodorovného tvaru). Nestandardní či atypické střešní světlíky mají tvar jehlanu, kupole apod.

Širokou nabídku sortimentu kvalitních prosvětlovacích systémů, konkrétně střešních světlíků různých typů, tvarů, povrchových úprav, rozměrů a barevného provedení za přijatelné ceny Vám na zakázku (včetně dodávky, montáže a servisu) nabízí spolehlivý prodejce společnost GOLSS – světlíky provozující webové stránky GOLSS světlíky s odkazem na www.golss.cz. V nabídce této firmy dále najdete služby zahrnující montáže nových průmyslových hal, zakázkovou kovovýrobu (zhotovení a montáže různých typů ocelových konstrukcí pro stavebnictví, dodávka přístřešků, regálů, mříží, zábradlí, oplocení, vrat apod.), hydroizolace a zateplení problematických plochých střech, aplikace střešních a stěnových sendvičových panelů, realizace a dodávky ocelových nebo dřevěných konstrukcí dřevníků a pergol s nebo bez polykarbonátového zastřešení, sklenářské práce (zasklívání oken, dveří a obrazových rámů, řezání a zabrušování skla, vrtání skla, lepení akvárií a terárií, zabrušování a vrtání zrcadel, výroba a opravy autozrcátek, výroba zrcadlových stěn, zasklívání v místě určeném zákazníkem, rámování obrazů, gobelínů, puzzlí, zrcadel, prodej Euroclipů), výrobu markýz a přístřešků a zastřešení skleníků, zimních zahrad a bazénů.

Střešní světlík slouží k osvětlování, odvětrávání a plní tepelně-izolační funkce především průmyslových hal. Nejpoužívanějšími povrchovými úpravami, které používá firma GOLSS, jsou ocelové a hliníkové konstrukce.

Výhodami prodávaných prosvětlovacích systémů z polykarbonátu jsou vynikající výrobní vlastnosti jako nerozbitnost a nepropustnost UV záření.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.