Domů » Toaletní stolek jako dominanta vaší ložnice
Interiér

Toaletní stolek jako dominanta vaší ložnice

Jak začíná den den ženy, která pečuje o svůj zevnějšek? Než za sebou zavře dveře od bytu, musí se nalíčit, učesat a upravit tak, aby na své okolí působila tím nejlepším dojmem. Což může být problém, protože vybojovat pár minut času navíc v přeplněné koupelně není nic jednoduchého. Máte to taky tak a děsíte se každého rána? Vyřešte to elegantním způsobem – pořiďte si toaletní stolek a oddávejte se ranní i večerní toaletě ve velkém stylu.

Je stále v módě, musíte ho mít

Kam se všechny toaletní stolky poděly? Pokud jste nabyla dojmu, že pro tento specifický kus nábytku není v moderní ložnici místo, jste na omylu. Ženy na něj stále nedají dopustit a plně si uvědomují všechny jeho výhody.

Toaletní stolky se vyrábí v různých designových provedeních a můžete si vybrat variantu, která perfektně zapadne do vaší ložnice. Na své si přijdou příznivci klasiky, avantgardy i moderních tvarů.

Je libo trochu romantiky?

Většina žen má jasno. Touží po toaletním stolku v klasickém pojetí. Barokní styl vnáší do ložnice unikátní atmosféru. Hodí se do interiérů v shabby chic či provence stylu – romantičtější a šarmantnější nábytek byste pohledali.

Toaletní stolky mají bohatou historii. Poprvé se objevily v 17. století a nechyběly v žádné z komnat francouzských šlechtičen. Postupem času se rozšířily i do měšťanských domů a ženy jej přijaly jako nepostradatelného pomocníka při ranní hygieně. Mimo to sloužil (a samozřejmě stále slouží) jako úložiště osobních věcí a kosmetiky.

Dopřejte si vlastní oázu klidu

U nás se toaletní stolky začaly z ložnic vytrácet ve druhé polovině 20. stoleté, protože pro ně v panelácích nebylo dostatek místa. Nyní se do domácností vrací a zažívají boom. Toužíte-li po vkusném a originálním koutku, ve kterém si každý den dopřejte svých „pár minut zkrášlování“, neváhejte. Investice do pěkného toaletního stolku určitě nebudete litovat.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.