Interiér

Toaletní stolek jako dominanta vaší ložnice

Jak začíná den den ženy, která pečuje o svůj zevnějšek? Než za sebou zavře dveře od bytu, musí se nalíčit, učesat a upravit tak, aby na své okolí působila tím nejlepším dojmem. Což může být problém, protože vybojovat pár minut času navíc v přeplněné koupelně není nic jednoduchého. Máte to taky tak a děsíte se každého rána? Vyřešte to elegantním způsobem – pořiďte si toaletní stolek a oddávejte se ranní i večerní toaletě ve velkém stylu.

Je stále v módě, musíte ho mít

Kam se všechny toaletní stolky poděly? Pokud jste nabyla dojmu, že pro tento specifický kus nábytku není v moderní ložnici místo, jste na omylu. Ženy na něj stále nedají dopustit a plně si uvědomují všechny jeho výhody.

Toaletní stolky se vyrábí v různých designových provedeních a můžete si vybrat variantu, která perfektně zapadne do vaší ložnice. Na své si přijdou příznivci klasiky, avantgardy i moderních tvarů.

Je libo trochu romantiky?

Většina žen má jasno. Touží po toaletním stolku v klasickém pojetí. Barokní styl vnáší do ložnice unikátní atmosféru. Hodí se do interiérů v shabby chic či provence stylu – romantičtější a šarmantnější nábytek byste pohledali.

Toaletní stolky mají bohatou historii. Poprvé se objevily v 17. století a nechyběly v žádné z komnat francouzských šlechtičen. Postupem času se rozšířily i do měšťanských domů a ženy jej přijaly jako nepostradatelného pomocníka při ranní hygieně. Mimo to sloužil (a samozřejmě stále slouží) jako úložiště osobních věcí a kosmetiky.

Dopřejte si vlastní oázu klidu

U nás se toaletní stolky začaly z ložnic vytrácet ve druhé polovině 20. stoleté, protože pro ně v panelácích nebylo dostatek místa. Nyní se do domácností vrací a zažívají boom. Toužíte-li po vkusném a originálním koutku, ve kterém si každý den dopřejte svých „pár minut zkrášlování“, neváhejte. Investice do pěkného toaletního stolku určitě nebudete litovat.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama

Developer FINEP staví v Praze moderní byty a rodinné domy. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Vybíráte nové dveře do domu? Firma PERITO vyrábí odolné vchodové dveře s originálním designem.

Moderní plastová okna Oknoplastik jsou zárukou dobré koupě za výhodnou cenu!

Pro stavebníky

Stavebniny

Stavebniny s širokým sortimentem stavebnin a stavebního materiálu.