Domů » Střešní krytiny, střešní tašky
Nezařazené

Střešní krytiny, střešní tašky

Střešní krytina je charakterizována jako vnější povrch střechy chráníc vniřní prostor daného objektu (rodinný dům, veřejná budova, průmyslová hala apod.) nebo otevřený prostor (čekárna, nástupiště, kryté parkoviště atd.) před přírodními živly (např. slunečním zářením, deštěm, kroupami, sněhem, větrem). Druhy střešní krytiny jsou asfalt, jež se používá ve formě nátěru na ploché střechy, eternit, přírodní, tenkovrstvá a dobře štípatelná hornina, tzv. břidlice, došek (sláma, rákos), štípané nebo řezané dřevo, tzv. šindel nebo destičky z izolační lepenky, tzv. kanadský šindel, izolační lepenka, sklo, měděný, ocelový pozinkovaný nebo titanový a hliníkový plech většinou s ochranným nátěrem, umělé hmoty a střešní tašky (např. malý a velký prejz, esovka, srdcovka, falcovka, figaro, hřebenáč, bobrovka, drážková bobrovka, románská, betonová taška).

Širokou nabídku sortimentu kvalitní střešní krytiny a střešních tašek různých barev, designu, rozměrů a prvků za rozumnou cenu Vám nabízí spolehlivý prodejce Mediterran CZ, s.r.o. s dlouholetou tradicí a současně výhradní dodavatel střešního systému Mediterran provozující internetový obchod MEDITERRAN barevný svět střech s odkazem na webové stránky www.mediterrancz.cz. V nabídce této firmy najdete pět základních typů střešní krytiny Mediterran jakými jsou střešní krytina Standard (Vlčanka), Danubia (EVO), Coppo, Rundo (EVO) a Zenit splňující technické normy STN EN 490 a nabízející inovaci na základě moderní technologie výroby.

Výjimečnost betonových střešních tašek Mediterran spočívá především v homogenní ochranné vrstvě, která se svojí barvou neliší od barvy základního materiálu a zaručuje vodonepropustnost a eliminaci škodlivých účinků smogu. Garancí internetového obchodu MEDITERRAN je poskytování třicetileté záruky na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost nabízených výrobků.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.