Zahrada a exteriér

Starejte se o svou zahradu s láskou a kvalitní zahradní technikou

Každý, kdo má zahradu či zahrádku ví, že je to pořádná dřina, ale i velká radost, když pod Vašima rukama něco vyroste, vykvete a Vy můžete sklízet plody svojí práce. Ovšem k tomu, aby něco vyrostlo, vykvetlo a plodilo je od semínka nebo sazenice dlouhá cesta.

Rostliny na zahradě, v sadu, ve sklenících či fóliovnících potřebují pravidelnou péči, jejíž součástí je i pravidelná zálivka a doplňování potřebných živin. V tom zahrádkářům velice ulehčují práci postřikovače. A právě společnost Mountfield Vám představuje nabídku různých druhů postřikovačů ať už ručních, ramenních, zádových o objemu od cca 1 litru až po 18 litrů. Kromě postřikovačů si můžete vybrat z široké nabídky nástavců s tryskami, se kterými dosáhnete efektivnějšího rozstřiku aplikované látky.

Pokud nejste žádný troškař a máte na starosti ošetřování velkých ploch, pak je přesně pro Vás určen výkonný motorový postřikovač. Tyto postřikovače jsou často využívané k deratizaci obytných a sklepních prostor, například při záplavách apod.

Postřikovač Hozelock Promo

Postřikovače Hozelock Promo patří mezi tlakové mechanické postřikovače, které jsou určené k péči o domácí i zahradní rostliny. Díky popruhu přes rameno se pohodlně nese. Hodí se spíš do menších zahrad a používá se k aplikaci roztoků na bázi vody, tedy hnojiv, herbicidů a fungicidů. Postřikovače mají sedmilitrové nádrže, které jsou vyrobeny z plastů a jsou samozřejmě odolné vůči běžným roztoků pro postřik rostlin. Jako příslušenství si můžete dokoupit zvon na plevel k postřikovači Hozelock a prodlužovací nástavec.

Zmlžovač AM 162

Zmlžovač AM 162 je plně profesionální model postřikovače – zmlžovače. Zmlžování je standardní výbavou stroje. Jedná se o zádové provedení s 2-taktovým motorem, který má objem 61,3 cm³. Objem nádrže na postřik je 16 litrů. Díky 6 kalibrovaným otvorům můžete navolit správné množství látky, kterou chcete aplikovat. Nastavitelná rukojeť má veškeré ovládací prvky, které jsou důležité pro obsluhu stroje při práci.

Reklama

Jak probíhá výroba plastových oken u předních českých výrobců? Firma Oknoplastik vám to ukáže!

Vybíráte nové dveře do domu? Firma PERITO vyrábí odolné vchodové dveře s originálním designem.

Developer FINEP staví moderní novostavby v Praze. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Pro stavebníky

Stavebniny

Stavebniny s širokým sortimentem stavebnin a stavebního materiálu.

ŽĎAS - průmyslové stroje

Spolehlivý výrobce kvalitních zařízení pro zpracování kovového odpadu