Domů » Starejte se o svou zahradu s láskou a kvalitní zahradní technikou
Zahrada a exteriér

Starejte se o svou zahradu s láskou a kvalitní zahradní technikou

Každý, kdo má zahradu či zahrádku ví, že je to pořádná dřina, ale i velká radost, když pod Vašima rukama něco vyroste, vykvete a Vy můžete sklízet plody svojí práce. Ovšem k tomu, aby něco vyrostlo, vykvetlo a plodilo je od semínka nebo sazenice e dlouhá cesta.

Rostliny na zahradě, v sadu, ve sklenících či fóliovnících potřebují pravidelnou péči, jejíž součástí je i pravidelná zálivka a doplňování potřebných živin. V tom zahrádkářům velice ulehčují práci postřikovače. A právě společnost Mountfield Vám představuje nabídku různých druhů postřikovačů ať už ručních, ramenních, zádových o objemu od cca 1 litru až po 18 litrů. Kromě postřikovačů si můžete vybrat z široké nabídky nástavců s tryskami, se kterými dosáhnete efektivnějšího rozstřiku aplikované látky.

Pokud nejste žádný troškař a máte na starosti ošetřování velkých ploch, pak je přesně pro Vás určen výkonný motorový postřikovač. Tyto postřikovače jsou často využívané k deratizaci obytných a sklepních prostor, například při záplavách apod.

Postřikovač Hozelock Promo

Postřikovače Hozelock Promo patří mezi tlakové mechanické postřikovače, které jsou určené k péči o domácí i zahradní rostliny. Díky popruhu přes rameno se pohodlně nese. Hodí se spíš do menších zahrad a používá se k aplikaci roztoků na bázi vody, tedy hnojiv, herbicidů a fungicidů. Postřikovače mají sedmilitrové nádrže, které jsou vyrobeny z plastů a jsou samozřejmě odolné vůči běžným roztoků pro postřik rostlin. Jako příslušenství si můžete dokoupit zvon na plevel k postřikovači Hozelock a prodlužovací nástavec.

Zmlžovač AM 162

Zmlžovač AM 162 je plně profesionální model postřikovače – zmlžovače. Zmlžování je standardní výbavou stroje. Jedná se o zádové provedení s 2-taktovým motorem, který má objem 61,3 cm³. Objem nádrže na postřik je 16 litrů. Díky 6 kalibrovaným otvorům můžete navolit správné množství látky, kterou chcete aplikovat. Nastavitelná rukojeť má veškeré ovládací prvky, které jsou důležité pro obsluhu stroje při práci.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.