Stěhování Praha - ten ideální tým

Stěhování je operace, která se mnohým z nás během života nevyhne. Je přitom jedno, jestli jde o byty, rodinné domy, vily, chaty nebo jiné objekty. Ať jde o novou práci, zakládání rodiny, nebo naopak rozchod či úmrtí, stěhování je vždycky stejný a stejně náročný proces. Hlavně si prosím nemyslete, že jste během akce neaktivním prvkem. Nestačí jen zavolat na telefon a čekat, že se zbytek odehraje sám. Právě naopak – Vaše součinnost je potřeba po celou dobu.

Domluva na místě dělá ten nejlepší začátek

V zájmu celkově hladké kooperace na obou stranách je nejlepší začít osobní konzultací s technikem stěhování Praha přímo u vás doma, či na jiném místě, které je potřeba stěhovat. Vyřešíte tak svižně veškeré náležitosti a necháte si zodpovědět všechny případné dotazy. Kromě přesného harmonogramu vám také poskytneme cenovou kalkulaci. Domluvte si schůzku s předstihem, abyste se vyhli případnému stresu, který chceme samozřejmě eliminovat.

Položky zvláštní či běžné

Z toho sestává každá domácnost. Už během první konzultace pravděpodobně vyjdou najevo zvláštní položky vaší domácnosti. Ostatně křehká, objemná, atypická nebo velmi těžká břemena se mohou vyskytnout kdekoli. Stěhování Praha o nich potřebuje vědět předem, abychom se na ně mohli dostatečně připravit. Máme samozřejmě k dispozici veškerou potřebnou techniku včetně zvedacích plošin a vnitřního ukotvení ve vozu. Pokud se nějakým způsobem stane, že se tohle nedozvíme, je to pro nás práce navíc a pro vás zbytečná finanční zátěž díky času naší firmy. Proto raději informace dvakrát zopakovat než jednou vynechat.

Vše pečlivě ochránit

Budete od nás mít k dispozici všechny druhy obalových materiálů – folie bublinkové i stahovací „strečovky“, výplně i vratné krabice a přepravky všech druhů a velikostí. Krom toho vám pomůžeme všechno potřebné zabalit, aby žádná z věcí nepřišla během transportu stěhování Praha ani k té nejmenší úhoně. Před samotným stěhováním prosím zajistěte dostatek parkovacího místa i přístupové cesty. Šetří to na naší straně strávený čas a na vaší tím pádem peníze.

V den D…

Zajistěte prosím pro dostatek parkovacího prostoru pro naše vozy a vykliďte také přístupové cesty pro hladký průběh celé operace. Jakékoli komplikace v pohybu stojí nás čas navíc a vás tím pádem peníze.

Jsme vám vždycky k dispozici

Nebojte se na nás obrátit s nejasnostmi, pro domluvení osobní schůzky s technikem stěhování Praha nebo z jakýchkoli dalších informačních důvodů. Buď na nonstop linku +420 723 123 100 nebo emailovou adresu kancelar@stehovanilevnepraha.cz.

Publikováno: 27. 11. 2019

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Ema Foldyšová