Tipy a rady

Stěhování Praha – ten ideální tým

Stěhování je operace, která se mnohým z nás během života nevyhne. Je přitom jedno, jestli jde o byty, rodinné domy, vily, chaty nebo jiné objekty. Ať jde o novou práci, zakládání rodiny, nebo naopak rozchod či úmrtí, stěhování je vždycky stejný a stejně náročný proces.

Hlavně si prosím nemyslete, že jste během akce neaktivním prvkem. Nestačí jen zavolat na telefon a čekat, že se zbytek odehraje sám. Právě naopak – Vaše součinnost je potřeba po celou dobu.

Domluva na místě dělá ten nejlepší začátek

V zájmu celkově hladké kooperace na obou stranách je nejlepší začít osobní konzultací s technikem stěhování Praha přímo u vás doma, či na jiném místě, které je potřeba stěhovat. Vyřešíte tak svižně veškeré náležitosti a necháte si zodpovědět všechny případné dotazy. Kromě přesného harmonogramu vám také poskytneme cenovou kalkulaci. Domluvte si schůzku s předstihem, abyste se vyhli případnému stresu, který chceme samozřejmě eliminovat.

Položky zvláštní či běžné

Z toho sestává každá domácnost. Už během první konzultace pravděpodobně vyjdou najevo zvláštní položky vaší domácnosti. Ostatně křehká, objemná, atypická nebo velmi těžká břemena se mohou vyskytnout kdekoli. Stěhování Praha o nich potřebuje vědět předem, abychom se na ně mohli dostatečně připravit. Máme samozřejmě k dispozici veškerou potřebnou techniku včetně zvedacích plošin a vnitřního ukotvení ve vozu.

Pokud se nějakým způsobem stane, že se tohle nedozvíme, je to pro nás práce navíc a pro vás zbytečná finanční zátěž díky času naší firmy. Proto raději informace dvakrát zopakovat než jednou vynechat.

Vše pečlivě ochránit

Budete od nás mít k dispozici všechny druhy obalových materiálů – folie bublinkové i stahovací „strečovky“, výplně i vratné krabice a přepravky všech druhů a velikostí. Krom toho vám pomůžeme všechno potřebné zabalit, aby žádná z věcí nepřišla během transportu stěhování Praha ani k té nejmenší úhoně.

Před samotným stěhováním prosím zajistěte dostatek parkovacího místa i přístupové cesty. Šetří to na naší straně strávený čas a na vaší tím pádem peníze.

V den D…

Zajistěte prosím pro dostatek parkovacího prostoru pro naše vozy a vykliďte také přístupové cesty pro hladký průběh celé operace. Jakékoli komplikace v pohybu stojí nás čas navíc a vás tím pádem peníze.

Jsme vám vždycky k dispozici

Nebojte se na nás obrátit s nejasnostmi, pro domluvení osobní schůzky s technikem stěhování Praha nebo z jakýchkoli dalších informačních důvodů. Buď na nonstop linku +420 723 123 100 nebo emailovou adresu kancelar@stehovanilevnepraha.cz.

Reklama

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.