Stěhujte se s dobou!

Každý, kdo viděl film Kulový blesk, má o stěhování jistou představu, která obnáší hromadu stresu a šíleností. Ano, sice pořád platí, že někdy je lepší vyhořet než se stěhovat, ale stres už to být nemusí. Stačí se stěhovat moderně se Stěhování levně Praha.

Česká klasika? Ani omylem!

Stěhování po česku je minulostí! Doby, kdy stěhovací partička řídila vás a vy se museli téměř plazit po kolenou, aby k vám vůbec přijeli a pak jste se jim ještě omlouvali, že toho máte na stěhování moc, jsou ty tam. Dnes to funguje úplně jinak, se Stěhování levně Praha poznáte, jak má vypadat přemísťování věcí v duchu 21. století. Rozhodně je jasně dané, kdo je zákazník a pán! A pán se musí poslouchat, i kdyby chtěl to sto padesát kilo vážící piano posunout ještě o kousek doleva a pak zase doprava. Ale hezky postupně, začne se samozřejmě nezávaznou objednávkou.

Objednáváme Stěhování levně Praha

Jeden klik nebo jeden telefonát, objednat stěhováky nikdy nebylo snadnější. Pokud chcete mít přesně pod kontrolou, kolik bude služba stát, doporučuje se nechat si udělat podrobnou kalkulaci. Můžete pozvat do vašeho bytu, domu či kanceláře technika, který v rámci Prahy vše zdarma zaměří, nebo poskytnete společnosti Stěhování levně Praha fotografie z daného objektu – na jejich základě si pak udělají konkrétní představu. Nemusíte tak přemýšlet, kolik asi váží sektorový nábytek, nebo jestli jde rozmontovat, ani zběsile měřit všechny dveře v domě a předem zoufat, že ten gauč odtud určitě vynést nepůjde. Půjde všechno, protože, jak již bylo zmíněno, moderní je stěhovat se v klidu a pohodě.

Vymýšlejte si!

Ve společnosti Stěhování levně Praha mají ve zvyku respektovat přání klienta, ať už je jakékoliv. Budete chtít dodat krabice a obalový materiál? A měsíc před stěhováním a až ke dveřím? Samozřejmě! Budete si přát stěhovat se na prvního máje? Ano, není problém – a navíc bez přirážky za státní svátek. Budete si chtít pojistit vzácnou vázu a starý obraz? Jistě, to se dělá zdarma běžně. Za ceny, které odpovídají kvalitě a navíc mohou konkurovat ostatním stěhovacím firmám, se vždy snažíme nabízet to nejlepší.

Publikováno: 06. 01. 2019

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Ema Foldyšová