Stavba a rekonstrukce

Vchodové dveře jsou vizitkou vašeho domova

V dnešní době roste kriminalita a tudíž je zapotřebí svůj domov chránit před nevítanými hosty. Základem jsou kvalitní a bitelné dveře. Ovšem dámám kvalita určitě stačit nebude. Bez designu to přeci není ono!

Vchodové dveře od firmy Stadler splní i ty největší nároky a to jak z hlediska bezpečnosti, funkčnosti i designu. Patříte mezi náročné zákazníky? Pak tu pro Vás je luxusní řada vchodových dveří, která má nepřeberné množství doplňků jako jsou zavírače dveří, elektrické otvírače, elektrické zamykání na čip nebo bezpečnostní a protihluková skla. Tato řada “Exclusive” nabízí vchodové dveře, které jsou vyráběné pomocí nejmodernější technologie CNC ve spojení s prvotřídní kvalitou a designovými doplňky.

Přemýšlíte jak ušetřit na rodinných výdajích? Dobrou volbou je omezení tepelné ztráty. K tomu si pomůžete zateplením budovy, plastovými okny, podlahovým topením a vchodovými dveřmi s izolační vrstvou. Přesně takové dveře naleznete v nabídce firmy Stadler.

 Výhody dveří Stadler

  • výběr z dvou produktových řad – EXCLUSIVE, COMFORT
  • výroba na zakázku podle Vašeho přání
  • bezpečnostní závěsy BAKA Protect 3D firmy SIMONSWERK
  • tříbodové a pětibodové bezpečnostní zámky WINKHAUS
  • madla a kliky od firmy HOPPE
  • krátké dodací lhůty

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.