Domů » Vchodové dveře jsou vizitkou vašeho domova
Stavba a rekonstrukce

Vchodové dveře jsou vizitkou vašeho domova

V dnešní době roste kriminalita a tudíž je zapotřebí svůj domov chránit před nevítanými hosty. Základem jsou kvalitní a bitelné dveře. Ovšem dámám kvalita určitě stačit nebude. Bez designu to přeci není ono!

Vchodové dveře od firmy Stadler splní i ty největší nároky a to jak z hlediska bezpečnosti, funkčnosti i designu. Patříte mezi náročné zákazníky? Pak tu pro Vás je luxusní řada vchodových dveří, která má nepřeberné množství doplňků jako jsou zavírače dveří, elektrické otvírače, elektrické zamykání na čip nebo bezpečnostní a protihluková skla. Tato řada “Exclusive” nabízí vchodové dveře, které jsou vyráběné pomocí nejmodernější technologie CNC ve spojení s prvotřídní kvalitou a designovými doplňky.

Přemýšlíte jak ušetřit na rodinných výdajích? Dobrou volbou je omezení tepelné ztráty. K tomu si pomůžete zateplením budovy, plastovými okny, podlahovým topením a vchodovými dveřmi s izolační vrstvou. Přesně takové dveře naleznete v nabídce firmy Stadler.

 Výhody dveří Stadler

  • výběr z dvou produktových řad – EXCLUSIVE, COMFORT
  • výroba na zakázku podle Vašeho přání
  • bezpečnostní závěsy BAKA Protect 3D firmy SIMONSWERK
  • tříbodové a pětibodové bezpečnostní zámky WINKHAUS
  • madla a kliky od firmy HOPPE
  • krátké dodací lhůty

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.