Domů » Bydlení a pohodlné matrace
Nezařazené

Bydlení a pohodlné matrace

Velmi důležité pro zdravý a kvalitní spánek a s tím související regeneraci našeho těla je výběr vhodné matrace a postelových roštů. Kvalitní matrace nám může pomoci od mnoha zdravotních problémů (např. potíže se zády, s krční páteří, plotýnkami apod.) a podstatně minimalizovat alergické reakce na roztoče a plísně. Výběr matrace není jednoduchý, ale kromě rady vyškoleného odborného pracovníka firmy prodávající matrace, nám jako laikovi může pomoci jedno zásadní kritérium, a to anatomicky správná podpěra těla. Matrace by neměla být příliš měkká, ale ani příliš tvrdá. Ideální matrace je ta, která nám podpírá páteř ve všech záhybech těla v pozici v leže. Dalším kritériem je váha a výška jednotlivce. Každá matrace má své výhody i nevýhody. Hlavními výhodami jsou většinou nenáročná údržba, tvarová stálost, přijatelné ortopedické vlastnosti, vnitřní větratelnost, antialergické vlastnosti. Nevýhodou může být u některých typů nižší životnost.

Postelové rošty se dělí na pevné laťkové a lamelové. Pevné laťkové rošty se vyrábí ze smrkového dřeva a jsou vhodné pod pružinové matrace. Lamelové rošty dále dělíme na pevné, polohovací a elektrické. Vyrábí se z březového nebo bukového dřeva a jsou vhodné pod latexové matrace nebo matrace ze studené či líné pěny. Hlavní funkcí postelových roštů je odvětrávání a odvádění přebytečné vlhkosti, čímž se zamezuje rozmnožování roztočů a plísní.

Širokou nabídku sortimentu kvalitních, pohodlných a cenově dostupných matrací a lamelových roštů nabízí spolehlivý prodejce společnost MW&Partner s.r.o. provozující tradiční internetový obchod s dlouholetou tradicí královské spaní.cz s odkazem na webové stránky www.kralovske-spani.cz. V nabídce této firmy se sídlem v Krnově najdete luxusní latexové, Bio, CUREM, gelové, polyuretanové, pro XXL, profilované, sendvičové, Sport&Relax, taštičkové, pružinové, dětské matrace a matrace ze studené pěny ve standardních (matrace 90×200, 80×200, 140×200, 160×200, 180×200, dětské 120×60, 140×70 aj.) nebo nestandardních (atypických) rozměrech s možností výroby matrace na míru, lamelové rošty a polštáře a přikrývky.

Přednostmi e-shopu královské spaní.cz jsou nabídka pestrého výběru kvalitních matrací a lamelových roštů mnoha druhů, rozměrů a typů za přijatelné ceny, dlouholeté zkušenosti v oboru, spolupráce s těmi nejlepšími, profesionální přístup, flexibilita, spolehlivost, rychlé dodání zboží (po celé ČR do 48 hodin od objednání), doprava zdarma u objednávek nad 4.000,-Kč a garance vrácení peněz.

Využijte i Vy akční ceny z nabídky matrace 1+1 zdarma. Matrace 1+1 zdarma je omezená akce na matrace, které nabízí výrobce matrací Dřevočal a výrobce matrací Tropico. Doprava těchto matrací je po celé ČR zdarma.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.