Domů » Bydlení a pohodlné matrace
Nezařazené

Bydlení a pohodlné matrace

Velmi důležité pro zdravý a kvalitní spánek a s tím související regeneraci našeho těla je výběr vhodné matrace a postelových roštů. Kvalitní matrace nám může pomoci od mnoha zdravotních problémů (např. potíže se zády, s krční páteří, plotýnkami apod.) a podstatně minimalizovat alergické reakce na roztoče a plísně. Výběr matrace není jednoduchý, ale kromě rady vyškoleného odborného pracovníka firmy prodávající matrace, nám jako laikovi může pomoci jedno zásadní kritérium, a to anatomicky správná podpěra těla. Matrace by neměla být příliš měkká, ale ani příliš tvrdá. Ideální matrace je ta, která nám podpírá páteř ve všech záhybech těla v pozici v leže. Dalším kritériem je váha a výška jednotlivce. Každá matrace má své výhody i nevýhody. Hlavními výhodami jsou většinou nenáročná údržba, tvarová stálost, přijatelné ortopedické vlastnosti, vnitřní větratelnost, antialergické vlastnosti. Nevýhodou může být u některých typů nižší životnost.

Postelové rošty se dělí na pevné laťkové a lamelové. Pevné laťkové rošty se vyrábí ze smrkového dřeva a jsou vhodné pod pružinové matrace. Lamelové rošty dále dělíme na pevné, polohovací a elektrické. Vyrábí se z březového nebo bukového dřeva a jsou vhodné pod latexové matrace nebo matrace ze studené či líné pěny. Hlavní funkcí postelových roštů je odvětrávání a odvádění přebytečné vlhkosti, čímž se zamezuje rozmnožování roztočů a plísní.

Širokou nabídku sortimentu kvalitních, pohodlných a cenově dostupných matrací a lamelových roštů nabízí spolehlivý prodejce společnost MW&Partner s.r.o. provozující tradiční internetový obchod s dlouholetou tradicí královské spaní.cz s odkazem na webové stránky www.kralovske-spani.cz. V nabídce této firmy se sídlem v Krnově najdete luxusní latexové, Bio, CUREM, gelové, polyuretanové, pro XXL, profilované, sendvičové, Sport&Relax, taštičkové, pružinové, dětské matrace a matrace ze studené pěny ve standardních (matrace 90×200, 80×200, 140×200, 160×200, 180×200, dětské 120×60, 140×70 aj.) nebo nestandardních (atypických) rozměrech s možností výroby matrace na míru, lamelové rošty a polštáře a přikrývky.

Přednostmi e-shopu královské spaní.cz jsou nabídka pestrého výběru kvalitních matrací a lamelových roštů mnoha druhů, rozměrů a typů za přijatelné ceny, dlouholeté zkušenosti v oboru, spolupráce s těmi nejlepšími, profesionální přístup, flexibilita, spolehlivost, rychlé dodání zboží (po celé ČR do 48 hodin od objednání), doprava zdarma u objednávek nad 4.000,-Kč a garance vrácení peněz.

Využijte i Vy akční ceny z nabídky matrace 1+1 zdarma. Matrace 1+1 zdarma je omezená akce na matrace, které nabízí výrobce matrací Dřevočal a výrobce matrací Tropico. Doprava těchto matrací je po celé ČR zdarma.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.