Finance

Ušetřete na stavebních pracích a stavebním materiálu až 30 % z běžné ceny!

Stavíte, nebo rekonstruujete byt či dům? Sehnat spolehlivého a kvalitního řemeslníka je problém, případů poškozených zákazníků je na internetu i v televizi mnoho. Na webu www.stavebni-poptavka.cz však naleznete pouze ty prověřené – a třeba jen z vašeho nejbližšího okolí. A co víc, ještě můžete ušetřit nemalé peníze. Jak na to?

Jedinou online poptávkou stavebních prací můžete oslovit všechny dodavatele najednou, nemusíte tak kontaktovat každého zvlášť. Jednoduše z pohodlí domova vyplníte stručný formulář a odešlete. Poptávka bude telefonicky ověřena (buďte tedy raději u svého telefonu) a následně zadána do systému, hned po té bude rozeslána všem dodavatelům v databázi (máme jich skoro 50 tisíc).

Již během prvních tří hodin můžete očekávat první konkrétní nabídky reagující na vaši poptávku. Sami si z nich vyberete tu nejvýhodnější a dohodnete podrobnosti s vybraným dodavatelem. Celý proces je od začátku do konce zdarma a naprosto nezávazný. Nic neriskujete – pouze 2 minuty času na vyplnění žádosti.

Stejně jako stavební práce můžete poptat stavební materiál, postup je naprosto stejný.

A kolik můžete skutečně ušetřit? V závislosti na výši poptávky (běžná je kolem 150 tisíc Kč) se může jednat o vyšší jednotky až desítky tisíc korun. A to za ty 2 minuty času stojí…

Reklama

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.