Domů » Ušetřete na stavebních pracích a stavebním materiálu až 30 % z běžné ceny!
Finance

Ušetřete na stavebních pracích a stavebním materiálu až 30 % z běžné ceny!

Stavíte, nebo rekonstruujete byt t či dům? Sehnat spolehlivého a kvalitního řemeslníka je problém, případů poškozených zákazníků je na internetu i v televizi mnoho. Na webu www.stavebni-poptavka.cz však naleznete pouze ty prověřené – a třeba jen z vašeho nejbližšího okolí. A co víc, ještě můžete ušetřit nemalé peníze. Jak na to?

Jedinou online poptávkou stavebních prací můžete oslovit všechny dodavatele najednou, nemusíte tak kontaktovat každého zvlášť. Jednoduše z pohodlí domova vyplníte stručný formulář a odešlete. Poptávka bude telefonicky ověřena (buďte tedy raději u svého telefonu) a následně zadána do systému, hned po té bude rozeslána všem dodavatelům v databázi (máme jich skoro 50 tisíc).

Již během prvních tří hodin můžete očekávat první konkrétní nabídky reagující na vaši poptávku. Sami si z nich vyberete tu nejvýhodnější a dohodnete podrobnosti s vybraným dodavatelem. Celý proces je od začátku do konce zdarma a naprosto nezávazný. Nic neriskujete – pouze 2 minuty času na vyplnění žádosti.

Stejně jako stavební práce můžete poptat stavební materiál, postup je naprosto stejný.

A kolik můžete skutečně ušetřit? V závislosti na výši poptávky (běžná je kolem 150 tisíc Kč) se může jednat o vyšší jednotky až desítky tisíc korun. A to za ty 2 minuty času stojí…

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.