Interiér

Vylepšete svůj interiér tapetou. Kam všude ji umístit?

Také vám připadá, že je váš interiér obyčejný a nudný? Pokud ano, není nic jednoduššího, než ho vylepšit. A to pomocí tapety. Kam všude se dá umístit? Podívejte se s námi na několik hlavních tipů, se kterými rozhodně nešlápnete vedle.

Zeď je klasika

Asi vás příliš nepřekvapí, že první místo, které vám doporučíme pro umístění tapety, bude zeď. Jedná se o osvědčenou klasiku. Sem můžete umístit oblíbené fototapety na zeď s květinami. Tyto motivy jsou velmi oblíbené a zprostředkovaně vám do vašeho interiéru dodají kousek přírody. Pokud se podíváme na osvědčená místa, kam se taková tapeta hodí, jsou to:

  • obývací pokoj,
  • ložnice,
  • dětský pokoj.

Umístěte ji i na nábytek

Jdeme na možnost číslo dvě. Tak už je v mnohém zajímavější. Hlavně potom z důvodu, že tak můžete vylepšit svůj nábytek. Zde doporučíme spíše dekory, které připomínají dřevo. Ale není to nutnost. Pokud hledáte skutečně zajímavý originál, zkuste také tapety na nábytek s květinami. Jsou skvělým a také cenově dostupným pomocníkem, pokud je vaším cílem zrenovovat starý nábytek během pár minut. Chcete-li bydlet zajímavě a moderně, je to ideální krok. Přesvědčte se sami.

Co takhle vylepšit i dveře

Když už je možné vylepšit váš nábytek, nezapomínejte také na to, že je možné vylepšit také vaše dveře. Princip je stejný, jako v případě nábytku. I zde poslouží moderní tapeta, která je určená právě k tomuto umístění. Dveře mohou být opět jako nové, s minimálními náklady.

Zamiřte do kuchyně

I zde je jedna věc, na kterou lze tapetu umístit. Tentokrát ne samolepící, ale tu magnetickou. O čem mluvíme? Je to lednička. Pokud nese známky používání, pokud se na ní objevuje rez, nebo pokud se vám přestala líbit její bílá barva, je nejvyšší čas na změnu. I sem se taková moderní tapeta bude skvěle hodit. Ledničku tak změníte doslova k nepoznání. A to opět jednoduše a opět velmi levně.

Reklama

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.