Domů » Vylepšete svůj interiér tapetou. Kam všude ji umístit?
Interiér

Vylepšete svůj interiér tapetou. Kam všude ji umístit?

Také vám připadá, že je váš interiér obyčejný a nudný? Pokud ano, není nic jednoduššího, než ho vylepšit. A to pomocí tapety. Kam všude se dá umístit? Podívejte se s námi na několik hlavních tipů, se kterými rozhodně nešlápnete vedle.

Zeď je klasika

Asi vás příliš nepřekvapí, že první místo, které vám doporučíme pro umístění tapety, bude zeď. Jedná se o osvědčenou klasiku. Sem můžete umístit oblíbené fototapety na zeď s květinami. Tyto motivy jsou velmi oblíbené a zprostředkovaně vám do vašeho interiéru dodají kousek přírody. Pokud se podíváme na osvědčená místa, kam se taková tapeta hodí, jsou to:

  • obývací pokoj,
  • ložnice,
  • dětský pokoj.

Umístěte ji i na nábytek

Jdeme na možnost číslo dvě. Tak už je v mnohém zajímavější. Hlavně potom z důvodu, že tak můžete vylepšit svůj nábytek. Zde doporučíme spíše dekory, které připomínají dřevo. Ale není to nutnost. Pokud hledáte skutečně zajímavý originál, zkuste také tapety na nábytek s květinami. Jsou skvělým a také cenově dostupným pomocníkem, pokud je vaším cílem zrenovovat starý nábytek během pár minut. Chcete-li bydlet zajímavě a moderně, je to ideální krok. Přesvědčte se sami.

Co takhle vylepšit i dveře

Když už je možné vylepšit váš nábytek, nezapomínejte také na to, že je možné vylepšit také vaše dveře. Princip je stejný, jako v případě nábytku. I zde poslouží moderní tapeta, která je určená právě k tomuto umístění. Dveře mohou být opět jako nové, s minimálními náklady.

Zamiřte do kuchyně

I zde je jedna věc, na kterou lze tapetu umístit. Tentokrát ne samolepící, ale tu magnetickou. O čem mluvíme? Je to lednička. Pokud nese známky používání, pokud se na ní objevuje rez, nebo pokud se vám přestala líbit její bílá barva, je nejvyšší čas na změnu. I sem se taková moderní tapeta bude skvěle hodit. Ledničku tak změníte doslova k nepoznání. A to opět jednoduše a opět velmi levně.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.