Vyklízení sklepů Brno

Potřebujete se zbavit starého harampádí? Jak vyklidit nepoužívaný sklep? Hledáte spolehlivého partnera? Vyzkoušejte vyklízení sklepů Brno společnosti Dymas. Tuto nabídku lze využít samostatně nebo jako součást komplexních stěhovacích služeb. Vyklidíme klasické sklepní kóje, suterény i další prostory sklepního typu. Na přání provádíme také menší stavební úpravy sklepních prostor, typicky demolice kójí a vytvoření větších sklepů. Veškerý vzniklý odpad samozřejmě odvezeme na sběrný dvůr a necháme zlikvidovat.

Komplexní servis

Využijte další naše zkušenosti a znalosti a získejte kompletní balík stěhovacích služeb za výhodnou cenu. Kromě vyklízení sklepů provádíme vyklízení půdních prostor, firemních skladů i běžných bytů. Pomůžeme vám také s vyklízením pozůstalosti. Kromě samotného odvozu můžeme nabídnout i úklid nebo vymalování stěn ve sklepních prostorách i jinde. Vyklízení sklepů provádíme zejména v Brně, ale jsme schopni vás navštívit i poblíž města do vzdálenosti zhruba 40 km.

Co odvážíme

Dokážeme vás zbavit doslova jakéhokoliv předmětu i materiálu. Bezproblému demontujeme a odvezeme starý uskladněný nábytek i nefunkční elektrospotřebiče. Zbavíme vás plynového kotle, mrazáku, bojleru i klavíru. Likvidujeme stavební materiál, suť, kovový a dřevěný odpad, sklo i zeleň ze zahrady nebo nebezpečné složky komunálního odpadu.

Jak to probíhá

Vyklízení sklepů je ideální nejprve konzultovat s naším technikem, zejména u náročnějších prostor se zvláštními podmínkami a možnými komplikacemi. Náš stěhovací poradce tak může zvolit vhodnou techniku a připravit vám nezávaznou cenovou kalkulaci ušitou doslova na míru. Rozhodně se však nemusíte obávat nevábného nebo zaprášeného prostředí. Jsme zvyklí pracovat doslova kdekoliv a poradíme si s jakýmkoliv prostorem i materiálem či věcmi k odvozu.

Rychle a bezpečně

Jsme vybaveni nejmodernější technikou jako jsou zvedáky, kladkostroje, jeřáb nebo auto s rukou. Vyklízení tak dokážeme provést velmi rychle a s minimálních narušením provozu v domě. Zaměstnáváme výhradně stálé a kvalifikované pracovníky, které pravidelně školíme v bezpečnosti. Můžeme tak zaručit naprostou spolehlivost a hladký průběh. Potřebujete poradit s vyklizením sklepu? Máte speciální požadavky? Kontaktujte nás. Rádi vám poradíme s čímkoliv a vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Publikováno: 09. 03. 2019

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Ema Foldyšová