Domů » Bazarové pracovní plošiny pro práce ve výškách
Stavba a rekonstrukce

Bazarové pracovní plošiny pro práce ve výškách

Našli bychom mnoho povolání, při kterých se pracuje ve výškách, a při nichž musíme dodržovat přísná bezpečnostní pravidla. Práce ve výškách vyžaduje nejenom patřičnou výstroj (pracovní oděv, pracovní obuv, helma apod.), ale i použití nejrůznějších přístrojů, nářadí, strojů a jiných pracovních pomůcek. Při výškových pracích (např. opravy fasád, pravidelné ořezávání stromů, mytí neotevíratelných oken z vnější strany budovy, záchranné akce apod.) často používáme lešení, žebříky, horolezeckou výbavu nebo vysokozdvišné vozíky nebo-li pracovní plošiny.

Stavíte nebo rekonstruujete dům a právě se chystáte aplikovat fasádu Vašeho rodinného domu? Potřebujete ořezat nalomené nebo suché větve stromů na nepřístupných místech Vašeho pozemku? Plánujete instalaci nové reklamy na střechu budovy Vaší firmy nebo jiného pronajatého prostoru? Lešení, žebřík i horolezecká výbava nám k těmto činnostem stačí, ale pracovní plošiny jsou bezpečnější, spolehlivější a šetří nám náš drahocenný čas. Na jednorázové pracovní činnosti ve výškách si nemusíme pořizovat nové stroje, ale bohatě nám postačí pracovní plošiny z bazaru nebo pouze výpůjčka.

Bazarové nebo-li použité stroje, na které se můžete kdykoli spolehnout nabízí ve svém širokém sortimentu společnost STATECH s.r.o. z Dolních Beřkovic. V nabídce této firmy najdete personální, přívěsné, teleskopické, kloubové a nůžkové plošiny. Veškeré nabízené pracovní plošiny jsou staré maximálně 5 let a pravidelně procházejí technickými prohlídkami. Můžete si je zakoupit i pronajmout. Spolehnout se můžete i na prodej veškerých náhradních dílů a kompletní servis vykonávaný odborně vyškolenými pracovníky s dlouholetými zkušenostmi. Bližší informace o nabízených strojích a službách této firmy se dovíte na jejich webových stránkách STATECH plošiny-bazar.cz s odkazem na www.plosiny-bazar.cz.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.