Domů » Párty stany nesmí chybět na žádné párty!
Zahrada a exteriér

Párty stany nesmí chybět na žádné párty!

Chystáte nějakou velkou akci pod širým nebem? Tak to se neobejdete bez nůžkových komerčních stanů. Nůžkové stany, často nazývané jako párty stany jsou nezbytnou součástí každé sportovní, společenské nebo kulturní akce. Slouží jako zázemí pro prodej zboží či propagaci značky nebo produktu atd. Tyto nůžkové stany jsou oblíbené pro svou jednoduchost a rychlost instalace. Stan rozložíte za neuvěřitelných 60 sekund. Další předností je skladnost a snadná přeprava.

Párty stan Extreme

Jak už název napovídá, jedná se o stan, který se Vám bude hodit v těch nejtěžších provozních podmínkách. Na jeho vývoji spolupracovali samotní uživatelé s těmi největšími nároky, jako jsou závodní týmy, eventové agentury, záchranářské týmy nebo cateringové firmy. Tudíž máte záruku, že s tímhle párty stanem zvládnete i ty nejtěžší bojové podmínky. Párty stany Extreme jsou vyráběny z polyesteru s polyuretanovou vrstvou, což zajišťuje nepropustnost vody, odolnost proti plísním i ohni. Vybrat si můžete z jedenácti barevných provedení, které lze na jednostlivých částech stanu kombinovat. Navíc jednotlivé části opláštění můžete doplnit logem nebo textem. Nejlepší reklamou je však celoplošný potisk. Ten je zapracován přímo do struktury látky stanu a nelze ho mechanicky odstranit. Potisk stanu je 100% fotorealistický a UV stabilní.

To vše a mnohem víc Vám nabízí e-shop a půjčovna stanů, firmy TKF, která na našem trhu působí od roku 1997 a byla průkopníkem tohoto produktu v Čechách.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.