Domů » Chcete svítit, vařit a topit levněji?
Finance

Chcete svítit, vařit a topit levněji?

Jestliže neustále nadáváte na stále rostoucí ceny energií, přestaňte se rozčilovat a raději si zjistěte, jestli jde cena elektřiny snížit. Že nemáte čas si zdlouhavě zjišťovat ceny od jednotlivých dodavatelů elektřiny a raději budete dál nadávat?

Tak to nepomůže ani Vaší peněžence a ani Vašim nervům. Nebuďte líní a došourejte se k počítači. U něj se pohodlně uvelebte a do internetového vyhledávače zadejte www.usetreno.cz. Tam naleznete kalkulačku ceny elektřiny. Do ní zadáte typ odběru (domácnost/podnikatelský odběr), Váš kraj, sazbu, spotřebu ve VT, spotřebu v NT, typ jističe a Vašeho současného dodavatele elektřiny. Poté zadáte porovnání cen elektřiny a hotovo! Následně zjistíte, který dodavatel elektřiny je pro Vás nejvýhodnější. Zjistíte celkovou cenu elektřiny za Vaši spotřebu a uvidíte, o kolik uspoříte. Úspora bude vyjádřena procentuelně i v korunách.

A jestli se Vám bude zamlouvat, můžete rovnou zažádat o převod elektřiny a to stále ze stejného portálu. Stačí jen zaslat kontaktní údaje (jméno, příjmení, telefon, e-mail). Následně Vám přijde na e-mail potvrzení objednávky a další informace. Emailem nebo poštou dostanete smlouvy, které si v klidu domova prostudujete, podepíšete a zašlete zpět. Do 24 hodin budete telefonicky kontaktováni zákaznickou podporou portálu Ušetřeno.cz. Vyškolený pracovník ověří, zda Vám přišly všechny smlouvy a případně zodpoví všechny Vaše dotazy. V případě zaslání smluv poštou, obdržíte i předplacenou odpovědní obálku, tudíž za poslání smluv nic neplatíte. Po zaslání podepsaných smluv bude převod dokončen a to zcela zdarma. V případě chybějících údajů budete kontaktováni. Na základě plné moci, kterou vyplníte se všemi smlouvami, vybraný dodavatel vypoví smlouvu u Vašeho dosavadního dodavatele elektřiny. Výpovědní lhůta začíná běžet první den následujícího měsíce od vypovězení smlouvy. Výpovědní lhůta trvá zpravidla tři měsíce, záleží na smlouvě s Vaším současným dodavatelem.

Tak co, nelíbila by se Vám nižší cena elektřiny?

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.