Domů » Chcete svítit, vařit a topit levněji?
Finance

Chcete svítit, vařit a topit levněji?

Jestliže neustále nadáváte na stále rostoucí ceny energií, přestaňte se rozčilovat a raději si zjistěte, jestli jde cena elektřiny snížit. Že nemáte čas si zdlouhavě zjišťovat ceny od jednotlivých dodavatelů elektřiny a raději budete dál nadávat?

Tak to nepomůže ani Vaší peněžence a ani Vašim nervům. Nebuďte líní a došourejte se k počítači. U něj se pohodlně uvelebte a do internetového vyhledávače zadejte www.usetreno.cz. Tam naleznete kalkulačku ceny elektřiny. Do ní zadáte typ odběru (domácnost/podnikatelský odběr), Váš kraj, sazbu, spotřebu ve VT, spotřebu v NT, typ jističe a Vašeho současného dodavatele elektřiny. Poté zadáte porovnání cen elektřiny a hotovo! Následně zjistíte, který dodavatel elektřiny je pro Vás nejvýhodnější. Zjistíte celkovou cenu elektřiny za Vaši spotřebu a uvidíte, o kolik uspoříte. Úspora bude vyjádřena procentuelně i v korunách.

A jestli se Vám bude zamlouvat, můžete rovnou zažádat o převod elektřiny a to stále ze stejného portálu. Stačí jen zaslat kontaktní údaje (jméno, příjmení, telefon, e-mail). Následně Vám přijde na e-mail potvrzení objednávky a další informace. Emailem nebo poštou dostanete smlouvy, které si v klidu domova prostudujete, podepíšete a zašlete zpět. Do 24 hodin budete telefonicky kontaktováni zákaznickou podporou portálu Ušetřeno.cz. Vyškolený pracovník ověří, zda Vám přišly všechny smlouvy a případně zodpoví všechny Vaše dotazy. V případě zaslání smluv poštou, obdržíte i předplacenou odpovědní obálku, tudíž za poslání smluv nic neplatíte. Po zaslání podepsaných smluv bude převod dokončen a to zcela zdarma. V případě chybějících údajů budete kontaktováni. Na základě plné moci, kterou vyplníte se všemi smlouvami, vybraný dodavatel vypoví smlouvu u Vašeho dosavadního dodavatele elektřiny. Výpovědní lhůta začíná běžet první den následujícího měsíce od vypovězení smlouvy. Výpovědní lhůta trvá zpravidla tři měsíce, záleží na smlouvě s Vaším současným dodavatelem.

Tak co, nelíbila by se Vám nižší cena elektřiny?

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.