Nezařazené

Garážová vrata, vjezdové brány

Garážová vrata jsou nedílnou součástí každé garáže. Každá garáž si zaslouží své designově originální, účelově funkční a maximálně bezpečná garážová vrata. Na našem trhu je k dispozici 6 základních druhů garážových vrat, a to posuvná, křídlová, výklopná, sekční, rolovací a průmyslová vrata. Vybrat si můžeme z různých barev a výrobních materiálů (kov, dřevo, plast, sklo).

Majitelé pozemků s rodinnými domy, jež si chtějí zabezpečit svůj majetek oplocením, často řeší problém, jak vyřešit oplocení okolo prostoru garáže, aby k ní měli co nejrychlejší přístup. Většinou se tato situace řeší instalací vjezdové brány. Vjezdové brány mohou být ovládány ručně nebo motorovým pohonem. Záleží na každém z nás, jaká varianta nám bude více vyhovovat a samozřejmě na našich finančních možnostech. Vjezdové brány se dělí na posuvné a křídlové. Posuvné brány se dodávají ve dvou variantách, a to otevírání nebo zavírání pomocí kolečka, jež je vedeno danou drahou nebo otevírání či zavírání na základě samonosné konstrukce, jež je nesena na ložiskových vozících. Křídlové brány rozlišujeme na jednokřídlé a dvoukřídlé.

Kvalitní a cenově přijatelná sekční, rolovací, výklopná a dvoukřídlá garážová vrata a posuvné a křídlové vjezdové brány najdete i v nabídce sortimentu spolehlivého prodejce firmy GARDON IN s.r.o. provozujícího internetový obchod eshop.gardon.cz s odkazem na webové stránky www.eshop.cz. Určitě si vyberete i z další nabídky výrobků této společnosti, jimiž jsou průmyslová, rychloběžná a posuvná vrata, pohony vrat, příslušenství k pohonům vrat, náhradní díly pro vrata, sekce na vrata, příslušenství k branám, zámky, hřebeny, záslepky, dorazy, pohony bran, těsnící límce, vyrovnávací můstky, posuvné dveře, světlolamy, LED světla ke vstupním systémům, dekorativní samolepící fólie a vjezdové závory.

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.