Domů » Garážová vrata, vjezdové brány
Nezařazené

Garážová vrata, vjezdové brány

Garážová vrata jsou nedílnou součástí každé garáže. Každá garáž si zaslouží své designově originální, účelově funkční a maximálně bezpečná garážová vrata. Na našem trhu je k dispozici 6 základních druhů garážových vrat, a to posuvná, křídlová, výklopná, sekční, rolovací a průmyslová vrata. Vybrat si můžeme z různých barev a výrobních materiálů (kov, dřevo, plast, sklo).

Majitelé pozemků s rodinnými domy, jež si chtějí zabezpečit svůj majetek oplocením, často řeší problém, jak vyřešit oplocení okolo prostoru garáže, aby k ní měli co nejrychlejší přístup. Většinou se tato situace řeší instalací vjezdové brány. Vjezdové brány mohou být ovládány ručně nebo motorovým pohonem. Záleží na každém z nás, jaká varianta nám bude více vyhovovat a samozřejmě na našich finančních možnostech. Vjezdové brány se dělí na posuvné a křídlové. Posuvné brány se dodávají ve dvou variantách, a to otevírání nebo zavírání pomocí kolečka, jež je vedeno danou drahou nebo otevírání či zavírání na základě samonosné konstrukce, jež je nesena na ložiskových vozících. Křídlové brány rozlišujeme na jednokřídlé a dvoukřídlé.

Kvalitní a cenově přijatelná sekční, rolovací, výklopná a dvoukřídlá garážová vrata a posuvné a křídlové vjezdové brány najdete i v nabídce sortimentu spolehlivého prodejce firmy GARDON IN s.r.o. provozujícího internetový obchod eshop.gardon.cz s odkazem na webové stránky www.eshop.cz. Určitě si vyberete i z další nabídky výrobků této společnosti, jimiž jsou průmyslová, rychloběžná a posuvná vrata, pohony vrat, příslušenství k pohonům vrat, náhradní díly pro vrata, sekce na vrata, příslušenství k branám, zámky, hřebeny, záslepky, dorazy, pohony bran, těsnící límce, vyrovnávací můstky, posuvné dveře, světlolamy, LED světla ke vstupním systémům, dekorativní samolepící fólie a vjezdové závory.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.