Domů » Elektromateriál (Elektro) v domácnosti
Nezařazené

Elektromateriál (Elektro) v domácnosti

Elektromateriál či elektroinstalační materiál je využíván v domácnosti, v dílnách kutilů, na stavbách, ale je i základním používaným materiálem mnoha řemeslných oborů, jež by se bez něho těžko obešly. S elektromateriálem pracují především elektrikáři, instalatéři, topenáři, zámečníci apod. Elektromateriál je zastoupen nejrůznějšími elektrotechnickými součástkami, přístroji a spotřebiči určenými k domovním elektroinstalacím a výstavbě. Základním elektroinstalačním materiálem jsou kabely, prostředky pro uložení kabelů, instalační přístroje, ovládací skříně, modulární přístroje a pomocný materiál.

Širokou nabídku sortimentu značkového, kvalitního a cenově dostupného elektromateriálu pro domácnost, kutily i profi pro použití v dílnách mnoha řemeslných oborů od předních českých i světových dodavatelů nabízí velkoobchod elektro společnost ELKOV elektro a.s. provozující tradiční a spolehlivý internetový obchod s dlouholetou tradicí ELKOV elektro velkoobchod elektromateriálem a svítidly s odkazem na webové stránky www.elkov.cz. V nabídce této firmy najdete kabely, vodiče a příslušenství, elektroinstalační krabice, trubky, lišty, kabelové žlaby, upevňovací materiál, domovní spínače, zásuvky, vidlice, přepěťové ochrany, modulové přístroje a příslušenství, jističe, proudové chrániče, motorové spouštěče, výkonové jističe, pojistky, spodky, hlavice a příslušenství, odpojovače, stykače, tepelná relé, relé pomocná a časová, signálky, ovládací hlavice, svorky, svorkovnice, ukončovací prvky, měřící přístroje, transformátory, elektroměry, termostaty, spínací hodiny, zvonky, domovní komunikace, elektrické spotřebiče, přímotopné konvektory, průtokové ohřívače, topná tělesa, ventilátory, topné kabely a rohože, nářadí, modulové skříně, rozvaděče, pojistkové skříně, elektroměrové rozvaděče, vývodky, kondenzátory, hromosvodový a zemnící materiál, svítidla, příslušenství ke svítidlům, světelné zdroje, asynchronní motory, VF techniku, konektory.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.