Domů » Elektromateriál (Elektro) v domácnosti
Nezařazené

Elektromateriál (Elektro) v domácnosti

Elektromateriál či elektroinstalační materiál je využíván v domácnosti, v dílnách kutilů, na stavbách, ale je i základním používaným materiálem mnoha řemeslných oborů, jež by se bez něho těžko obešly. S elektromateriálem pracují především elektrikáři, instalatéři, topenáři, zámečníci apod. Elektromateriál je zastoupen nejrůznějšími elektrotechnickými součástkami, přístroji a spotřebiči určenými k domovním elektroinstalacím a výstavbě. Základním elektroinstalačním materiálem jsou kabely, prostředky pro uložení kabelů, instalační přístroje, ovládací skříně, modulární přístroje a pomocný materiál.

Širokou nabídku sortimentu značkového, kvalitního a cenově dostupného elektromateriálu pro domácnost, kutily i profi pro použití v dílnách mnoha řemeslných oborů od předních českých i světových dodavatelů nabízí velkoobchod elektro společnost ELKOV elektro a.s. provozující tradiční a spolehlivý internetový obchod s dlouholetou tradicí ELKOV elektro velkoobchod elektromateriálem a svítidly s odkazem na webové stránky www.elkov.cz. V nabídce této firmy najdete kabely, vodiče a příslušenství, elektroinstalační krabice, trubky, lišty, kabelové žlaby, upevňovací materiál, domovní spínače, zásuvky, vidlice, přepěťové ochrany, modulové přístroje a příslušenství, jističe, proudové chrániče, motorové spouštěče, výkonové jističe, pojistky, spodky, hlavice a příslušenství, odpojovače, stykače, tepelná relé, relé pomocná a časová, signálky, ovládací hlavice, svorky, svorkovnice, ukončovací prvky, měřící přístroje, transformátory, elektroměry, termostaty, spínací hodiny, zvonky, domovní komunikace, elektrické spotřebiče, přímotopné konvektory, průtokové ohřívače, topná tělesa, ventilátory, topné kabely a rohože, nářadí, modulové skříně, rozvaděče, pojistkové skříně, elektroměrové rozvaděče, vývodky, kondenzátory, hromosvodový a zemnící materiál, svítidla, příslušenství ke svítidlům, světelné zdroje, asynchronní motory, VF techniku, konektory.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.