Domů » Lešení
Nezařazené

Lešení

Máte stavební firmu? Stavíte či opravujete dům? Pak se neobejdete bez lešení. Firma Nelostav s. r. o. Vám nabízí zapůjčení stavebního lešení, jeho montáž a demontáž. Dále si můžete koupit lešenářské potřeby a využít služby bazaru použitého lešení a jiné lešenářské techniky.

Půjčit si můžete lešení různých rozměrů (na rodinné domky až panelové domy). Starosti si nemusíte dělat ani s dopravou a montáží. Vše potřebné bude dovezeno, smontováno a když ho už nebudete potřebovat firma Nelostav s. r. o. lešení demontuje a odveze. Cena lešení se pohybuje od 90 Kč/m2 pohledové plochy lešení. S pronájmem lešení budete mít výhodnější podmínky pro pronájem stavebních výtahů GEDA. Tato cena zahrnuje montáž lešení, demontáž lešení, pronájem lešení na 1 měsíc a dopravu po Praze a okolí přímo na místo stavby.

Vybrat si můžete rámové, trubkové i hliníkové pojizdné lešení. Rámové lešení má životnost cca 20 let. Tudíž je dobré promyslet, jestli je pro Vás výhodnější lešení koupit či pronajmout. Připravte se na to, že pořizovací cena lešení není zrovna nízká. Trubkové lešení musí být dostatečně široké, aby byli pracovníci ve větším bezpečí a nedocházelo k nebezpečným úrazům. Tento druh lešení má nižší životnost a tudíž i nižší cenu. Lze snadněji zakrýt lešenářskou sítí pro minimální šíření prachu a nečistot v okolí stavby.

Dalším pomocníkem, který se Vám na stavbě neztratí je shoz suti GEDA. Ten je použitelný do výšky 40 metrů. Díky vnitřnímu žebrování shozů suti se suť nedotýká vlastního shozu. K výrobě se používá otěruvzdorná speciální umělá hmota. Jaké jsou výhody shozů suti? Snadná a rychlá montáž, shozy jsou lehké a jednoduše přemisťovatelné a uvnitř jsou svisle žebrované.

Nezapomínejte ani na nákup dalšího příslušenství, které budete potřebovat – lešenářské kotvy, lešenářské hmoždinky a ochranné sítě. K dostání jsou lešenářské kotevní vruty o průměru 12mm z dovozu EU a povrchovou úpravou zinkování. Ochranné lešenářské sítě můžete mít v zeleném či modrém provedení s rozměry 2,5 metru šíře, 20 metrů délky (50m2). Cena ochranných sítí je 890 Kč/kus bez DPH. Můžete si zvolit ochranné sítě s šířkou 3 metry a délkou 20 metrů (60 m2) za 1 050 Kč/kus bez DPH. Při odběru 4 ks ochranných sítí obdržíte 100 ks lešenářských hmoždinek zdarma.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.