Domů » Nářadí
Nezařazené

Nářadí

Nářadí je charakterizováno jako nástroje ovládající se ručně (pila, sekera), poháněné elektricky (el. pila, el. vrtačka, bruska) nebo pneumaticky, a to slačeným vzduchem (vrtačka, sbíječka). Nářadí se dělí na ovládající se lidskou silou (ruční nářadí) nebo se samostatným pohonem. Nářadí se samostatným pohonem se dále dělí na motorové (benzínové, elektrické napájené z el. sítě či vlastním zdrojem, tzv. aku nářadí) nebo pneumatické.

Širokou nabídku sortimentu kvalitního a cenově dostupného ručního, elektrického nářadí a mikronářadí pro kutily i profi od předních českých i světových výrobců značek jako jsou Narex, Bosch, Makita, Dremel, Fiskars a Gola nabízí pí. Hana Burdová provozující internetový obchod Tooltip.cz nářadí a zahradní technika s odkazem na www.tooltip-naradi.cz. V její nabídce dále najdete zahradní techniku, benzínovou techniku, řetězové pily, příslušenství ke strojům a topidla a odvlhčovače.

Ruční nářadí zahrnuje pily, sekery, nůžky univerzální, zahradní, na živé ploty, na silné vetvě a na trávu, hrábě, lopaty, rýče, košťata, nože apod.

Elektrické nářadí zahrnuje aku šroubováky, aku vrtačky, aku pily, aku brusky, detektory, el. hoblíky, excentrické brusky, horní frézky, křížové lasery, lepící pistole, měřiče vzdálenosti, okružní pily, opalovací pistole, oscilační pily, pásové brusky, přímočaré pily, sponkovačky, úhlové brusky, vibrační brusky, vrací kladiva, vrtačky, vysavače apod.

Mikronářadí zahrnuje aku mikronářadí, brusná tělíska, diamantové a tvrdokovové nástroje, frézy, gravírovací hroty, leštící a čistící tělíska, obrušovací nástroje, řezné nástroje, nástavce, upínací hlavy a stopky, lepící pistole, lepící tyčinky do tavné pistole, plynová pájka, plynový hořák apod. a mnoho příslušenství včetně brusných papírů, brusných talířů, ořezávacích pilových listů, univerzálních adapterů atd.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.