Tipy a rady

Aby se úklid nestal ponorkovou nemocí

Můj dům, můj hrad. Rčení, které dává maximálně najevo sílu soukromého vlastnictví, odkrývá i jednu velkou pravdu. Stavbou to totiž nekončí. Vše teprve začíná. Soukromou nemovitost je třeba nejen postavit, ale i vytápět a hlavně uklízet. A úklid, ten bývá ponorkovou nemocí nejedné hospodyňky.

Čím větší dům, tím se problémy s úklidem kupí a nechuť pustit se do něho navyšuje. Nechcete-li ale jen žehrat na svůj osud a nebojíte-li se vzít iniciativu do svých rukou, máme pro vás řešení. Zavolejte si na pomoc odborníky, kteří budou uklízet s vámi nebo rovnou za vás. Jak je libo.

Co umí úklidová firma?

Ani výběr úklidové firmy není jednoduchou záležitostí. Mělo by se dbát na dostatečné reference a také záběr činností, které umí firma vykonat. Standardní sazby zahrnují běžný úklid domácnosti, jako je vysáváním mytí podlah, setření prachu. Lepší úklid vám ale zajistí i mytí oken, generální úklid, odvoz odpadu a suti, strojové čištění podlah a garáží, nebo úklid po malování.

Pro úklidové firmy Praha není problém ani úklid společných prostor, které má každý dům k užívání. Vám tak odpadnou starosti, který týden jste na řadě a zda-li je všechno v pořádku. Lepší úklid totiž používá systém pro kontrolu kvality služeb, který umožňuje odvádět práci lépe, než je standard ostatních. Využívá se i mobilní aplikace pro komunikaci a kontrolu.

Úklid kanceláří formou facility

Spokojenost zákazníků je pro Lepší úklid klíčová, proto se snaží především vytvořit dlouhodobý profesionální obchodní vztah. Díky systému kontroly a kvality služeb je garantováno, že vykonaná práce bude vždy perfektní.

Toho jsou si vědomi i firmy a společnosti, kteří si úklid objednávají v rámci služeb facility. Úklid kancelářských prostor je totiž stejně demotivující jako úklid domácnosti, a proto jsou i v této oblasti profesionálové velmi žádaní. Pro udržení kvalitní čistoty velkých objektů a ploch je nezbytný patřičný pravidelný úklid, který ve finále vyjde levněji než velké nárazové akce.

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.