Aby se úklid nestal ponorkovou nemocí

Můj dům, můj hrad. Rčení, které dává maximálně najevo sílu soukromého vlastnictví, odkrývá i jednu velkou pravdu. Stavbou to totiž nekončí. Vše teprve začíná. Soukromou nemovitost je třeba nejen postavit, ale i vytápět a hlavně uklízet. A úklid, ten bývá ponorkovou nemocí nejedné hospodyňky. Čím větší dům, tím se problémy s úklidem kupí a nechuť pustit se do něho navyšuje. Nechcete-li ale jen žehrat na svůj osud a nebojíte-li se vzít iniciativu do svých rukou, máme pro vás řešení. Zavolejte si na pomoc odborníky, kteří budou uklízet s vámi nebo rovnou za vás. Jak je libo.

Co umí úklidová firma?

Ani výběr úklidové firmy není jednoduchou záležitostí. Mělo by se dbát na dostatečné reference a také záběr činností, které umí firma vykonat. Standardní sazby zahrnují běžný úklid domácnosti, jako je vysáváním mytí podlah, setření prachu. Lepší úklid vám ale zajistí i mytí oken, generální úklid, odvoz odpadu a suti, strojové čištění podlah a garáží, nebo úklid po malování. Pro úklidové firmy Praha není problém ani úklid společných prostor, které má každý dům k užívání. Vám tak odpadnou starosti, který týden jste na řadě a zda-li je všechno v pořádku. Lepší úklid totiž používá systém pro kontrolu kvality služeb, který umožňuje odvádět práci lépe, než je standard ostatních. Využívá se i mobilní aplikace pro komunikaci a kontrolu.

Úklid kanceláří formou facility

Spokojenost zákazníků je pro Lepší úklid klíčová, proto se snaží především vytvořit dlouhodobý profesionální obchodní vztah. Díky systému kontroly a kvality služeb je garantováno, že vykonaná práce bude vždy perfektní. Toho jsou si vědomi i firmy a společnosti, kteří si úklid objednávají v rámci služeb facility. Úklid kancelářských prostor je totiž stejně demotivující jako úklid domácnosti, a proto jsou i v této oblasti profesionálové velmi žádaní. Pro udržení kvalitní čistoty velkých objektů a ploch je nezbytný patřičný pravidelný úklid, který ve finále vyjde levněji než velké nárazové akce.

Publikováno: 10. 06. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Ema Foldyšová