Domů » Měřící a laserová technika
Nezařazené

Měřící a laserová technika

Měřící technika lze použít v domácnosti, dílně, na zahradě a stavbě pro nejrůznější vyměřovací práce v horizontálním a vertikálním směru, ale i pro kontrolu kolmosti.

Laserová technika má široké spektrum užití a umožňuje nám rychlejší, přesnější a kvalitnější provádění práce v mnoha oborech (např. stavebnictví, automobilový průmysl). Na trhu je k dispozici mnoho laserů a jejich systémů, jež každý z nich má své přednosti a předpoklady pro dané využití. Každý den se setkáváme s výrobky, které byly vyrobeny laserovou technologií (automobil, televize, počítač, mobilní telefon, laserdisc) nebo laser využívají ke své funkčností (snímač čárového kódu v obchodech, laserové tiskárny). Laserová technologie byla dlouho opomíjena z důvodu ekonomické náročnosti, ale dnes získává stále větší uplatnění např. při svařování, vrtání, řezání a značení.

Širokou nabídku sortimentu značkové, kvalitní a cenově dostupné měřící a laserové techniky značek Bosch a Makita vhodných do domácností, dílen, na zahradu a stavbu nabízí společnost HOCCOS s.r.o. provozující webové stránky NářadíPraha.cz s odkazem na www.naradi-praha.cz. V nabídce této firmy dále najdete elektrické nářadí, zahradní techniku, čistící techniku a vysavače, kompresory – pneumatické nářadí, motorové stroje, zařízení pracoviště (odsávací turbína, energetické/odsávací hnízdo, odsávací rameno, transportní a pracovní stůl apod.) a spoustu dalšího nářadí, nástrojů, příslušenství a spotřebního materiálu.

Součástí nabízeného zboží a materiálu je i měřící a laserová technika zahrnující laserové dálkoměry, laserové měřiče, nivelační lasery, křížové lasery, rotační lasery, čárové lasery, samonivelační čárové lasery, bodové lasery, lasery na obklady, digitální laserové měřiče vzdáleností, digitální detektory, teleskopické tyče, teleskopické latě, dálková ovládání, přijímače laserového paprsku, nivelační přístroje, nivelační měřící latě, měřící lišty, detektory, úhloměry, laserové vodováhy, digitální vodováhy, stavební stativy a stativy pro domácnost.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.