Nezařazené

Moderní kuchyně

Tvář dnešních kuchyní se dnes mění velmi rychle. Jeden trend stíhá druhý. Dost často se však dnes setkáte s velmi sofistikovaným řešením prostoru. Tělo samotné kuchyně je vsazené a zarovnané do zdi, takže najednou vzniká v samotné kuchyni velký prostor, který byl dříve vzácností.

Dnešní moderní kuchyně opravdu využívají každý centimetr volného prostoru a místa. Především se jedná o skřínky a poličky. Všechna tahle úschovná místa pro talíře a hrnce mají své inteligentní a chytré výsuvy. V prostoru zásuvek a hlubších skříni se při otevření automatický rozsvítí světlo, takže budete dobře vidět, co všechno vaše zásuvky a skřínky obsahují. A to není zdaleka všechno, vnitřní členění zásuvky vám poskytne i poschoďově řešení, které se před vámi při otevíráni rozprostře do stran jako vějíř. Dále má tahle praktická zásuvka ještě dělící příčky, které se individuálně nastavují a v neposlední řadě také pouzdra přesně vyrobená na míru vašim otvírákům na konzervy, paličce na maso nebo malým vidličkám na jednohubky.

Moderní kuchyně dnes nehýří pestrobarevnými barvami jako dříve. V módě jsou spíše jednodušší barvy. Většinou jsou to tmavší barvy, které ladí k nerezu.

Také dřezy mění svůj vzhled a funkčnost. I když v každé domácnosti dnes najdete myčku na nádobí, dřezy stále potřebujeme. Dřezy si stále v kuchyni drží svou pozici, mění se ale jejich upevnění. Dřezová vanička se stala součásti pracovní desky. Je do ní elegantně a uhlazeně zapuštěná. V dřezu je nadto ještě zasazen drtič odpadu, který velmi rychle zpracuje všechen biologický odpad. Tento praktický pomocník ve vaši kuchyni pomůže ve třídění odpadu hned v jeho samotném zárodku. Navíc se zbavíte nepříjemného zápachu z odpadků a ušetříte si i každodenní vynášení smetí.

Dnešní moderní kuchyně jsou ekologické i inteligentní zároveň.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP staví moderní byty v Praze. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Pro stavebníky

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.