Domů » Moderní kuchyně
Nezařazené

Moderní kuchyně

Tvář dnešních kuchyní se dnes mění velmi rychle. Jeden trend stíhá druhý. Dost často se však dnes setkáte s velmi sofistikovaným řešením prostoru. Tělo samotné kuchyně je vsazené a zarovnané do zdi, takže najednou vzniká v samotné kuchyni velký prostor, který byl dříve vzácností.

Dnešní moderní kuchyně opravdu využívají každý centimetr volného prostoru a místa. Především se jedná o skřínky a poličky. Všechna tahle úschovná místa pro talíře a hrnce mají své inteligentní a chytré výsuvy. V prostoru zásuvek a hlubších skříni se při otevření automatický rozsvítí světlo, takže budete dobře vidět, co všechno vaše zásuvky a skřínky obsahují. A to není zdaleka všechno, vnitřní členění zásuvky vám poskytne i poschoďově řešení, které se před vámi při otevíráni rozprostře do stran jako vějíř. Dále má tahle praktická zásuvka ještě dělící příčky, které se individuálně nastavují a v neposlední řadě také pouzdra přesně vyrobená na míru vašim otvírákům na konzervy, paličce na maso nebo malým vidličkám na jednohubky.

Moderní kuchyně dnes nehýří pestrobarevnými barvami jako dříve. V módě jsou spíše jednodušší barvy. Většinou jsou to tmavší barvy, které ladí k nerezu.

Také dřezy mění svůj vzhled a funkčnost. I když v každé domácnosti dnes najdete myčku na nádobí, dřezy stále potřebujeme. Dřezy si stále v kuchyni drží svou pozici, mění se ale jejich upevnění. Dřezová vanička se stala součásti pracovní desky. Je do ní elegantně a uhlazeně zapuštěná. V dřezu je nadto ještě zasazen drtič odpadu, který velmi rychle zpracuje všechen biologický odpad. Tento praktický pomocník ve vaši kuchyni pomůže ve třídění odpadu hned v jeho samotném zárodku. Navíc se zbavíte nepříjemného zápachu z odpadků a ušetříte si i každodenní vynášení smetí.

Dnešní moderní kuchyně jsou ekologické i inteligentní zároveň.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.