Domů » Výborná technická úroveň nové galvanovny
Tipy a rady

Výborná technická úroveň nové galvanovny

Atomy - chemiePrvní brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s. představuje moderní a prosperující firmu s divizním uspořádáním, jejíž aktivity jsou zaměřeny na služby a výrobky, které mají dobrou technickou úroveň a vynikají jednoduchostí konstrukce, nenáročností na obsluhu a údržbu spojenou s vysokou spolehlivostí. Byla založena v roce 1991, ale začátky tradice První brněnské strojírny jsou datovány do roku 1950 a její historické kořeny sahají až do roku 1814.

Zaměřuje se na tyto tržní segmenty: letecká technika (pohonné jednotky, převodovky pro letecké motory, pomocné energetické jednotky, klimatizační systémy letadel, kryogenní technika, kogenerační a pozemní zdroje energie), přesně lité odlitky (slévárna pro automobilový, energetický, letecký sklářský průmysl a zdravotnictví), ekologická zařízení (dekantační odstředivky), výroba forem pro přesné lití, výroba přípravků a speciálního nářadí, obrábění, sestavy, součásti a galvanické povrchové úpravy.

Středisko galvanovna – divize Centrum a a Galvanovna První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s.

Divize galvanovna představuje moderní a prosperující středisko firmy, jejíž aktivity jsou zaměřeny na povrchové úpravy a služby s tím spojené převážně pro letecký, zbrojní a energetický průmysl. Provoz galvanovny byl zahájen v roce 1979.

Divize galvanovna provádí tyto povrchové úpravy: eloxování hliníku a jeho slitin, niklování a cínování,, zinkování v alkalické bezkyanidové lázni, zinkování v kyselé zinkovací lázni, manganaté fosfátování a černění.

Povrchová úprava eloxováním hliníku se vyznačuje výbornou korozní odolností, tvrdostí a odolností proti otěru.

Povrchová úprava galvanickým niklováním se vyznačuje vysokým leskem, velkou tvrdostí, korozní odolností a otěruvzdorností.

Povrchová úprava chemickým cínováním se vyznačuje hygienickou nezávadností a odolností proti korozi vodou.

Povrchová úprava galvanickým zinkováním se vyznačuje výbornou korozní ochranou.

Manganatým fosfátováním vzniká fosfátová vrstva, jež s impregnací vrstvy vhodným konzervačním přípravkem slouží jako povrchová ochrana dílců před korozí.

Černění s vrstvou konzervačního prostředku se používá jako dekorační povrchová úprava např. na loveckých zbraních, optických součástkách apod.

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.