Domů » Malešice mají velký potenciál, proč tedy nezakotvit v Praze?
Reality

Malešice mají velký potenciál, proč tedy nezakotvit v Praze?

Je to destinace, která je pro mladé lidi doslova a do písmene splněným snem. Mohou díky ní žít v regionu, kde se neustále něco děje a kde je pestrá paleta pracovních příležitostí.

Při podobném rozhodování samozřejmě není kam spěchat, je ale pravda, že investice právě do nemovitostí se zhodnotí až po delším čase. Možná až tehdy, kdy uplyne celá generace. A svůj byt pak můžete s klidem předat svým dětem jako startovací. Ale na to je ještě dost času. Nejdříve je nutné rodinu založit. A právě Malešice jsou k tomu jako stvořené!

Projekt pomalu spěje do finále

Pokud vás prostředí Prahy 10 zaujalo, je nejvyšší čas se rozhodnout. Prodává se již jen několik málo bytových jednotek, většina z projektu je již zadaná a zná svého budoucího majitele. Moderní standardy, ale i vzdušnost a útulnost, dostatek prostoru, to jsou věci, na které se zde sází. Vybírat také můžete z několika různých dispozic, bude to 1+kk s výměrou 33 čtverečních metrů nebo 3+kk, kde je výměra velkorysejší a činí 80 metrů?

Pořízení bytu na Praze 10 znamená dlouhodobou investici do něčeho, co je v životě opravdu důležité. Výhod je zde hned několik, tou první je bezesporu spojení hlavního města a zeleně, která zajistí dostatečný klid pro odpolední odpočinek a víkendové procházky s rodinou. Blízko bytu je Malešický les, ale i zastávka autobusové linky, která vám vezme na metro.

Občanská vybavenost je zde na výbornou

Prostorný balkon, ale i sklep, kam můžete uskladnit věci, které nepoužíváte každý den. To je vybavení bytu, který se vám nyní nabízí. Výhodou je i občanská vybavenost v okolí, co snese nejpřísnější kritéria. Pražské Malešice nabídnou nejen několik parků, ale i markety, lékárny, restaurace a zázemí pro volný čas, samozřejmostí jsou i školy a školky, což usnadní život rodinám s dětmi.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.