Domů » Dlažby a obklady dotváří krásu
Nezařazené

Dlažby a obklady dotváří krásu

Dlažby a obklady tvoří povrchové krytí konstrukce stavby. Jejich tvrdost a stálost je předurčuje k použití jako konečný povrchový materiál. Současní výrobci dlažeb a obkladů nabízejí své produkty s mnoha technickými parametry a zároveň v mnoha designových provedeních. Obklady se používají k obkládání zdí a příček, dlaždice se používají na podlahu. Dlaždice jsou pevnější a mají jiné technické vlastnosti než obklady. Dlaždice jsou pro vnitřní nebo pro vnější použití. Hlavní rozdíl v dlaždicích pro vnější použití je, že vydrží i mráz. Další vlastností je protiskluzovost, která se týká jak vnitřních tak i vnějších dlaždic. Dle povrchů je možné je rozdělit na glazované a neglazované. Glazování dlaždic spočívá v nanesení vrstvy skla na dlaždici, kterým se mění její povrch a hlavně design. Proto glazované dlaždice mají větší šíři barevností a okrasných ornamentů.

Pro výběr je potřeba si uvědomit v jaké místnosti a proč chcete aby někde byla dlažba a někdeobklady. Na obklady do koupelny budete mít jiné požadavky než na dlažbu do kuchyně. Velkou inspirací může být prodejce dlažeb a obkladů, který nabízí i vizualizace prostorů. Vizualizace prostoru vám umožní zkouknout jak prostor bude vypadat s vybranými obklady nebo dlažbou. Často k vizualizaci dostanete i soupisku materiálu. Poté co se vám podaří najít díky vizualizaci ty správné obklady a dlaždice do určeného prostoru nastává čas využít i další služby prodejce v podobě služeb realizace.

Firma Kerabel.s.r.o. vám může s dlažbou a obklady pomoci díky své široké nabídce dlažeb a obkladů od počátečního poradenství, přez vizualizaci prostor až po zajištění konečné realizace interiéru.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.