Domů » Seznamte se s podlahovým topením
Stavba a rekonstrukce

Seznamte se s podlahovým topením

Ceny energií se neustále zvyšují a Vy přemýšlíte, kde a jak ušetřit? Přestaňte vyšroubovávat žárovky a raději se zamyslete čím a jak budete topit v zimě. Teplo je jedna z největších položek každé domácnosti, ať už topíte uhlím, plynem nebo elektřinou. Nesmiřujte se se zvyšováním energií a ušetřete svoji peněženku již tuto zimu!

Řešením je podlahové topení, které má nízké investice na pořízení. Během roku se dočkáte úspory energií a levného provozu celé domácnosti díky nízké sazbě elektřiny. Jedná se o bezpečný bezúdržbový systém, který má jednoduché nastavení a ovládání. Jako příjemný bonus pak působí dvanáctiletá záruka. A kde se bere úspora energie? Podlahové vytápění vytváří ideální rozložení teplot. Díky tomu získáte stejnou tepelnou pohodu i když budete mít na teploměru o dva až tři stupně méně než při vytápění „po staru“ s radiátory. Tento druh vytápění víří méně prachu ve vzduchu a tím se podlahové vytápění stává daleko vhodnějším pro alergiky i astmatiky v porovnání s „radiátorovým vytápěním“. Podlahové topení má navíc i estetické plus. Tím, že je podlahové topení uložené pod podlahou, je zajištěna akumulace tepla a díky této podlahové schovávačce budete mít v domácnosti více prostoru. Už nebudete muset řešit, že si svoje nové kanape nemůžete dát, kam chcete, protože by Vám v tom snad bránilo topení. Na podlahové topení si můžete zvolit buď dlažbu, koberce nebo speciální plovoucí podlahu, která je určená přímo pro podlahové vytápění. Každé podlahové topení se může trošku lišit, a proto se raději informujte dopředu o všem, co se týká typu podlahy.

Podlahové topení značky RAYCHEM je inteligentní podlahové topení. Bude topit jen tam, kde je potřeba. Je úsporné, protože ho řídí myslící termostaty. Už se nemusíte bát trošku nacákat v koupelně, protože podlahové topení dlažbu samo vysuší. Podlahové topení této značky můžete instalovat pod všechny druhy podlah (betonové podlahy, renovované podlahy, laminátové podlahy, dřevěné podlahy, koberce, atd.). Podlahové topení této a mnoha dalších značek Vám nabízí společnost A-technology, s.r.o.

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.