Domů » Vyberte si vhodné obklady a dlažbu
Nezařazené

Vyberte si vhodné obklady a dlažbu

Stavíte nebo rekonstruujete rodinný dům, kancelářské či jiné reprezentativní prostory, balkón, schody nebo bazén a právě hledáte vhodného výrobce nebo dodavatele obkladů a dlažby? Na kvalitě kachliček a dlaždiček nemůžeme šetřit a dle prostředí použítí nesmíme podceňovat ani jejich protiskluznost, nasákavost, mrazuvzdornost, chemické vlastnosti a otěruvzdornost. Výrobními materiály obkladaček a dlaždic jsou keramika, kámen, dřevo, sklo, plast a kov, ale stále nejoblíbenějším a nejpoužívanějším je keramika.

Širokou nabídku sortimentu značkových, kvalitních, moderních a elegantních keramických obkladů a dlažeb rozličných typů (matné, lesklé), vzorů, rozměrů, povrchových úprav a barevného provedení značky RAKO Vám nabízí největší výrobce tohoto zboží v ČR a zároveň jeden z největších evropských výrobců obkladových materiálů spolehlivý prodejce společnost Lasselsberger, s.r.o. s pobočkou v Plzni, dalšími prodejci po celé ČR a zahraničním zastoupením v Belgii, Bělorusku, Bulharsku, Dánsku, Estonsku, Finsku, Francii, Chorvatsku, Kanadě, Litvě, Lotyšsku, Maďarsku, Německu, Nizozemsku, Norsku, Polsku, Rakousku, Rumunsku, Rusku, Řecku, Slovensku, Slovinsku, Srbsku, Švédsku, Švýcarsku, Ukrajině a Velké Británii a současně provozující webové stránky RAKO s odkazem na www.rako.cz. Firma Lasselsberger, s.r.o. působí v ČR od roku 1998 a vznikla sloučením několika společností včetně akciové společnosti RAKO. V roce 2007 došlo k rozdělení společnosti na LASSELSBERGER, s.r.o. zabývající se výrobou keramických obkladových materiálů, LB MINERALS, a.s. zabývající se těžbou a úpravou surovin a LB Cemix, a.s. zabývající se výrobou suchých maltových a omítkových směsí a plastových omítek.

V nabídce společnosti Lasselsberger, s.r.o. najdete bytovou keramiku (interiéové a exteriérové dlaždičky a obkladačky do koupelny, WC, kuchyně, předsíně, na balkón, terasu a bazén včetně dekoračních a funkčních doplňků) pod značkou RAKO HOME a systémové řešení komerčních nebo vysoce namáhaných nekomerčních objektů s výrobky pod značkou RAKO OBJECT. Velký důraz u těchto značek je dáván na design, funkčnost, vynikající vlastnosti, vysokou užitkovou hodnotu a v neposlední řadě variabilitu.

Obklady do koupelny jsou zastoupeny sériemi Amapola, Glamour, Lazio, Light, Manufactura, Pietra, Style, Textile aj. Kachličky do kuchyně jsou zastoupeny sériemi Chateau, Classic, Defile, Samba, Tetris, Unistone, Wood, Zingana apod. Podlahy bytových interiérů si můžete vyšperkovat sériemi obkladů Clay, Rock, Rock Lappato, Essencia, Fashion, Naturstone, Orion, Spirit aj. Bazén Vás okouzlí sériemi obkladů Pool, Arena, Color One, Galileo, Traventin apod. a ostatní prostory v exteriéru rozzáříte sériemi obkladaček Andalusia, Savana, Taurus (Color, Granit, Porfyr, Double, Industria), Antik, Terracotta, Sandstone Plus a našli bychom mnoho dalších neodolatelných sérií.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.