Nezařazené

Zastřešení bazénů a bazény

Exteriér mnoha rodinných domů zahrnující mimo jiné zahradní domek, venkovní krb, venkovní osvětlení, chodníky, zahradu, trávník, stromy, keře, záhonky, skalku, dětské hřiště (houpačka, klouzačka, prolézačky, trampolína apod.) a jezírko, dotváří bezpochyby i bazén.

Pokud jste dospěli k názoru, že je čas na pořízení bazénu a nejste si jisti typem bazénu a volbou technologie výstavby, tak se obraťte na odborníky společnosti POPP, s.r.o. s odkazem na webové stránky www.bazenypopp.cz. Tato firma je jedním z největších výrobců bazénů v ČR a kromě kompletní výstavby domácích vnitřních i venkovních bazénů se zabývá také realizací vířivých van na míru. V nabídce najdete také širokou škálu sortimentu bazénové chemie (regulace pH, chlorová dezinfekce, multifunkční přípravky, přípravky proti řasám, projasňovače vody, čištění bazénů, zazimovací přípravky, doplňkové přípravky) a vodních atrakcí (protiproudá zařízení, vodní chrliče, vzduchovače a podvodní světla).

K prodeji jsou nabízeny bazény různých tvarů, rozměrů a cenových relací. Vybrat si můžete plastové bazény, bazény z těžkých fólií nebo keramické kompozitní bazény s poskytovanou zárukou 36 měsíců na vanu bazénu a 24 měsíců na ostatní příslušenství. Základním příslušenstvím pro bazény jsou pískový filtr, skimmer – odvádí vodu z bazénu do filtračního zařízení, rozvod vody, trysky a dnová výpusť(spodní sání). Dle potřeb a přání klienta je k bazénu a do bazénu přidáváno příslušenství zahrnující vstup do bazénu jako jsou kovové žebříky, vnitřní, vnější nebo kombinovaná plastová schodiště a sprchy.

S realizací bazénů je nabízen balíček služeb obsahující montáž bazénu, kontrolu osazení a propojení s jednotlivými komponenty a seznámení s jeho obsluhou a údržbou. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a s tím související služby zahrnující uvedení bazénu do provozu po odstávce, zazimování bazénu, kontrola kvality vody, kontrola stavu filtrační náplně, čištění bazénu, dodávka a aplikace bazénové chemie, dodávka a montáž technologie a kalibrace měřících zařízení.

K bazénu si můžete pořídit i jeho zastřešení s propracovaným systémem pojezdu, aretací segmentů, vnitřním systémem spojování, pečlivým zpracováním i atraktivním designem. Výhodami zastřešení bazénů jsou bránění vniku UV záření, čímž se omezuje rozklad chlóru ve vodě a významně prodlužuje životnost bazénu, dále zvýšení průměrné teploty v bazénu o 6-8 °C, přirozená ochrana bazénu před nečistotami, umožňění koupání od dubna do října, a to i za větrného nebo deštivého počasí, menší spotřeba bazénové chemie a uzamykatelnost , čímž je zaručena bezpečnost rodinám s dětmi.

Přednostmi společnosti POPP, s.r.o. je vyjít vstříc všem klientům a uspokojit jejich potřeby k maximální spokojenosti a nabídka předvedení jejího širokého sortimentu, tzv. showroom bazénů a zastřešení. Její garancí je dlouholetá zkušenost v oboru, spolupráce s těmi nejlepšími, flexibilita, spolehlivost, neustálé profesní vzdělávání, příznivé ceny a kvalitní záruční a pozáruční servis.

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.