Domů » Chystáte se na úpravu interiéru vašeho domova?
Interiér

Chystáte se na úpravu interiéru vašeho domova?

Ať už jste kutil nebo to děláte pouze z povinnosti, alespoň jednou za čas je zapotřebí svému domovu věnovat trochu péče. Máte v plánu novou koupelnu, nové podlahy nebo se chystáte „jen“ na malování interiérů? Tak to by jste měli vyrazit na nákup do Baumaxu!

Právě v Baumaxu najdete všechno potřebné pro kutily od drobností až po ty velké věci. Navíc můžete kromě nakupu zboží a materiálu využít i užitečných služeb. Jestliže zvažujete nákup nářadí, o kterém víte, že ho využijete jen jednou a poté se Vám bude několik let jen tak povalovat v garáži nebo ve sklepě, pak raději využíjte půjčovnu nářadí Baumax. Že máte své nářadí, které by však potřebovalo dát znovu do pořádku? Frézy, vrtáky, pily, nože do sekačky si můžete nechat v Baumaxu přebrousit.

Chystáte se své bydlení krapet zrekonstruovat a hledáte řemeslníky, kteří by se postarali o pokládku plovoucí podlahy, dlažby či obkladů? Pak už nehledejte! V Baumaxu si nakupte potřebný materiál a při té příležitosti si zde objednejte i práci odborníků. Pokud jste si zakoupili v prodejně Baumax dřevěné zboží, které by potřebovalo zkrátit, nechte si ho přímo v prodejně seříznout na míru Vašeho přání. Z bezpečnostních důvodů je řezání ukončeno 1 hodinu před uzavřením prodejny.

Hodit se Vám určitě bude i opravářský servis, kde Vám zkušení zaměstnanci opraví veškeré elektrické nářadí ze sortimentu Baumax. A to i v případě, že toto nářadí bylo zakoupeno jinde. Na veškeré zboží se poskytuje minimálně dvouletá záruka. Pokud se s nákupem v Baumaxu trochu rozjedete a nebudete vědět, jak nákup dopravit domů, v prodejně si můžete objednat odvoz zboží.

A protože se blíží Vánoce, měli by jste se začít zabývat nákupem vhodných dárků. Jestliže máte ve svém okolí nějakého kutila, ale nejste si jisti, co by se jeho zlatým ručičkám zrovna hodilo, kupte mu poukázku v libovolné hodnotě od 100 Kč. Zakoupíte ji v každé prodejně a každý kutil takový dárek k jistě ocení.

Hledáte inspiraci a vybavení pro moderní bydlení? Pak zamiřte rovnou do Baumaxu!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.