Domů » Potřebujete zchladit?
Nezařazené

Potřebujete zchladit?

Rtuť na venkovním teploměru začíná pomalu, ale jistě stoupat a pokud se nechcete v létě koupat ve své vlastní šťávě, je nejvyšší čas pomýšlet jak se dobře zchladit. Buď se zavřete na celé léto do mrazáku nebo si pořiďte klimatizaci. Vhodná je klimatizace do domu, bytu i kanceláře. Pokud jste zimoumřivý pořiďte si klimatizaci, která Vám i zatopí. A pokud je to pořád málo může Vaše klimatizace i vysoušet.

Existují centrální klimatizace i klimatizace mobilní. Mobilní klimatizace má nespornou výhodu v tom, že ji můžete přesouvat jak se Vám zlíbí. Že nechcete mít doma nějakou mechanickou obludku, která Vám zabere půlku místnosti? Toho se nemusíte bát. Dnešní výrobci myslí i na design. Na některých klimatizacích si vyměníte krycí panely podle toho, jestli máte náladu na červenou, modrou nebo jinou barvu. Dnešní klimatizace se dají ovládat časovačem, nebo dálkovým ovladačem. Klimatizace do bytu může být mobilní či nástěnná. Mezi klimatizace do kanceláře patří již stará známá mobilní klimatizace, centrální a nástěnná klimatizace. Pokud chcete umístit klimatizaci na strop, jsou pro Vás vhodné kazetové jednotky. Ty můžete zabudovat do kazetového stropu. Dalším typem pro Vaši kancelář jsou podstropně parapetní jednotky a nakonec kanálové jednotky.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.