Domů » Rychlá půjčka na pořízení vybavení do domácnosti?
Finance

Rychlá půjčka na pořízení vybavení do domácnosti?

Vzít si půjčka na nový televizor či jinou elektroniku? Podle odborníků na finance naprosto neuvážený krok, ale jsou situace, kdy má své opodstatnění. Může se stát, že je dané zboží v akci, ale vy budete mít vlastní finanční prostředky k dispozici až za několik dní. Nechcete-li riskovat, že si zboží nestihnete zakoupit, můžete dočasný nedostatek peněz vyřešit formou rychlé nebankovní půjčky. Dejte si však pozor na následující.

Nebankovní půjčky jsou nyní bezpečné

Finanční produkty v nabídkách nebankovních poskytovatelů se v minulých letech netěšily dobrému jménu. Dnes je situace jiná a po významných legislativních změnách mohou úvěry poskytovat pouze subjekty, které splní náročné podmínky (mimo jiné certifikace u ČBN). V praxi to znamená, že vám že prověřená nebankovní půjčka Praha nemusí dělat vrásky. Podmínky jsou často srovnatelné s bankovními produkty.

Přesto byste si měli vždy důkladně přečíst smluvní podmínky a souhlasit s nimi jen v případě, že porozumíte všem bodům. Naprostou samozřejmostí by měla být odpovídající bonita – o půjčku žádejte jen v případě, že ji máte z čeho splatit.

Půjčit si můžete i s nulovým navýšením

A teď to hlavní. Líbilo by se vám, kdyby vás nebankovní půjčka Praha nestála ani korunu navíc? Pak by se vám nákup zboží v akci skutečně vyplatil. Stačí, když se zaměříte na produkty známé jako „první půjčka zdarma“. Některé nebankovní společnosti půjčují novým klientům za určitých podmínek zcela zdarma.

Vyhněte se podvodníkům

Přestože nyní nebankovním trhu působí pouze prověřené subjekty, může se stát, že narazíte na nesolidního poskytovatele. Vždy si proto druhou stranu prověřte ještě před tím, než s ní začnete jednat. Oblíbenou legislativní kličkou nelicencovaných poskytovatelů jsou tzv. půjčky na živnostenský list. Těm se vyhněte obloukem.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.