Domů » Univers – garážová vrata
Nezařazené

Univers – garážová vrata

Garážová vrata nabízená různými prodejci na trhu se dělí dle způsobu otevírání, montáže a možnosti užití na posuvná, výklopná, křídlová, rolovací, sekční vrata a průmyslová vrata. Ke každému objektu se hodí jiná garážová vrata. K rodinnému domu si vybíráme garážová vrata na míru dle celkového designu stavby a firmy nebo průmyslové objekty u nich ocení spíše funkčnost, praktičnost a dodání v typizovaných rozměrech. Společným znakem garážovách vrat je jejich složení. Garážová vrata jsou složena ze zárubní zapuštěných do zdí a torzních pružin umožňujících snadnější manipulaci s pohyblivým křídlem. Otvor vrat ohraničuje po stranách ostění, nahoře nadpraží a dole podlaha nebo práh. Odlišnými znaky jsou barva, design a výrobní materiál křídel vrat. Křídla vrat mohou být kovová, dřevěná, plastová a skleněná. Snahou výrobců garážových vrat je zajištění kvality produktů k redukci nebo úplnému zamezení vniknutí cizí osoby do garáže a zároveň úniku tepla díky výplni polyuretanovou pěnou.

Posuvná garážová vrata – jsou jedním z typů sekčních garážových vrat otvírajíc se do boku a umožňujíc průchod osob bez nutnosti otevírání celých garážových vrat. Je u nich zapotřebí nadpraží, a protože netěsní po celém obvodu vrat, tak jsou pro ně charakteristické nižší izolační vlastnosti.

Výklopná garážová vrata – vyrábí se z bytelné konstrukce zaručujíc vysokou zátěž pro dlouhou životnost. Není u nich potřeba nadpraží, a i když těsní po celém obvodu, tak jsou pro ně charakteristické nižší izolační vlastnosti.

Křídlová garážová vrata – i přes již menší zájem zákazníků o jejich montáž jsou spolehlivá, mají dlouhou životnost a dostatečně tepelně izolují. Nedoporučují se pro garáže se sjezdem pod úroveň okolního terénu.

Hledáte vhodného dodavatele garážových vrat na míru s cenově dostupnou nabídkou pro svoji atypickou novostavbu nebo jste došli k závěru, že je již na čase vyměnit Vaše stará garážová vrata za nová bezpečnější a s lepší povrchovou úpravou pro delší dobu využití?

Širokou nabídku sortimentu levných a kvalitních roletových garážových vrat, sekčních vrat a průmyslových vrat značky DoorHan nabízí společnost Univers Tech s.r.o. s pobočkami v Kladně a v Plzni. Veškerá nabídka jejich produktů je Vám představena na jejich webových stránkách univers (stínící technika a vratové systémy) s odkazem www.univers.cz. Tento prodejce Vám dále může nabídnout předokenní či venkovní rolety, interiérové látkové rolety, horizontální, vertikální, venkovní a dřevěné žaluzie, plisé, výsuvné markýzy, rolovací mříže, venkovní screenové rolety, průmyslová vrata, brány, pohony a závory.

Nabízená garážová vrata české výroby se vyznačují precizním zpracováním, vysokou kvalitou a bezkonkurenčními cenami. Všechny garážová vrata jsou vyráběna na míru dle požadavků a přání zákazníka k uspokojení jeho potřeb k maximální spokojenosti.

Rolovací (roletová) garážová vrata – jsou vyráběná z hliníkových lamel vyplněných polyuretanovou pěnou na míru dle požadavků a přání zákazníka. Rolují v prostoru nadpraží, a tudíž nezabírají prostor na stropu garáže. Předností těchto roletových garážových vrat jsou spolehlivost, pevnost a odolnost proti UV záření a povětrnostním vlivům. Roletová garážová vrata se otvírají a zavírají pomocí trubkových motorů a ovládají se klíčovým spínačem nebo dálkovým ovladačem.

Sekční garážová vrata – se vyrábějí ze sendvičových panelů, jež se skládají ze dvou vrstev ocelových plechů s výplní z polyuretanové pěny. Pozinkované ocelové plechy mohou být lakované nebo laminované PVC fólií imitující dřevo. Tato fólie je speciálně vyrobena pro garážová vrata a nepodléhá teplotním vlivům ani UV záření. Sekční garážová vrata DoorHan nabízí 8 standardních barev dle vzorníku RAL a 6 barev imitace dřeva. Typy povrchů jsou hladký, stucco a imitace dřeva. Využívají se u garáží osobních a dodávkových aut a jako vrata do dílen, skladů a menších průmyslových hal.

Průmyslová vrata – vyrábějí se ze sendvičových panelů jako sekční garážová vrata nebo z panaromatických panelů skládajících se z rámu z hliníkové slitiny a polykarbonátu nebo akrylového skla, jež se umisťují do prosklených budov, autosalónů a jiných prostorů, kde je vhodné vidět dovnitř. Průmyslová vrata DoorHan jsou určeny pro častý provoz a velké rozměry otvorů. Využívají se jako vrata průmyslových hal, hromadných vjezdů na parkoviště apod.

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.