Nezařazené

Univers – garážová vrata

Garážová vrata nabízená různými prodejci na trhu se dělí dle způsobu otevírání, montáže a možnosti užití na posuvná, výklopná, křídlová, rolovací, sekční vrata a průmyslová vrata. Ke každému objektu se hodí jiná garážová vrata. K rodinnému domu si vybíráme garážová vrata na míru dle celkového designu stavby a firmy nebo průmyslové objekty u nich ocení spíše funkčnost, praktičnost a dodání v typizovaných rozměrech. Společným znakem garážovách vrat je jejich složení. Garážová vrata jsou složena ze zárubní zapuštěných do zdí a torzních pružin umožňujících snadnější manipulaci s pohyblivým křídlem. Otvor vrat ohraničuje po stranách ostění, nahoře nadpraží a dole podlaha nebo práh. Odlišnými znaky jsou barva, design a výrobní materiál křídel vrat. Křídla vrat mohou být kovová, dřevěná, plastová a skleněná. Snahou výrobců garážových vrat je zajištění kvality produktů k redukci nebo úplnému zamezení vniknutí cizí osoby do garáže a zároveň úniku tepla díky výplni polyuretanovou pěnou.

Posuvná garážová vrata – jsou jedním z typů sekčních garážových vrat otvírajíc se do boku a umožňujíc průchod osob bez nutnosti otevírání celých garážových vrat. Je u nich zapotřebí nadpraží, a protože netěsní po celém obvodu vrat, tak jsou pro ně charakteristické nižší izolační vlastnosti.

Výklopná garážová vrata – vyrábí se z bytelné konstrukce zaručujíc vysokou zátěž pro dlouhou životnost. Není u nich potřeba nadpraží, a i když těsní po celém obvodu, tak jsou pro ně charakteristické nižší izolační vlastnosti.

Křídlová garážová vrata – i přes již menší zájem zákazníků o jejich montáž jsou spolehlivá, mají dlouhou životnost a dostatečně tepelně izolují. Nedoporučují se pro garáže se sjezdem pod úroveň okolního terénu.

Hledáte vhodného dodavatele garážových vrat na míru s cenově dostupnou nabídkou pro svoji atypickou novostavbu nebo jste došli k závěru, že je již na čase vyměnit Vaše stará garážová vrata za nová bezpečnější a s lepší povrchovou úpravou pro delší dobu využití?

Širokou nabídku sortimentu levných a kvalitních roletových garážových vrat, sekčních vrat a průmyslových vrat značky DoorHan nabízí společnost Univers Tech s.r.o. s pobočkami v Kladně a v Plzni. Veškerá nabídka jejich produktů je Vám představena na jejich webových stránkách univers (stínící technika a vratové systémy) s odkazem www.univers.cz. Tento prodejce Vám dále může nabídnout předokenní či venkovní rolety, interiérové látkové rolety, horizontální, vertikální, venkovní a dřevěné žaluzie, plisé, výsuvné markýzy, rolovací mříže, venkovní screenové rolety, průmyslová vrata, brány, pohony a závory.

Nabízená garážová vrata české výroby se vyznačují precizním zpracováním, vysokou kvalitou a bezkonkurenčními cenami. Všechny garážová vrata jsou vyráběna na míru dle požadavků a přání zákazníka k uspokojení jeho potřeb k maximální spokojenosti.

Rolovací (roletová) garážová vrata – jsou vyráběná z hliníkových lamel vyplněných polyuretanovou pěnou na míru dle požadavků a přání zákazníka. Rolují v prostoru nadpraží, a tudíž nezabírají prostor na stropu garáže. Předností těchto roletových garážových vrat jsou spolehlivost, pevnost a odolnost proti UV záření a povětrnostním vlivům. Roletová garážová vrata se otvírají a zavírají pomocí trubkových motorů a ovládají se klíčovým spínačem nebo dálkovým ovladačem.

Sekční garážová vrata – se vyrábějí ze sendvičových panelů, jež se skládají ze dvou vrstev ocelových plechů s výplní z polyuretanové pěny. Pozinkované ocelové plechy mohou být lakované nebo laminované PVC fólií imitující dřevo. Tato fólie je speciálně vyrobena pro garážová vrata a nepodléhá teplotním vlivům ani UV záření. Sekční garážová vrata DoorHan nabízí 8 standardních barev dle vzorníku RAL a 6 barev imitace dřeva. Typy povrchů jsou hladký, stucco a imitace dřeva. Využívají se u garáží osobních a dodávkových aut a jako vrata do dílen, skladů a menších průmyslových hal.

Průmyslová vrata – vyrábějí se ze sendvičových panelů jako sekční garážová vrata nebo z panaromatických panelů skládajících se z rámu z hliníkové slitiny a polykarbonátu nebo akrylového skla, jež se umisťují do prosklených budov, autosalónů a jiných prostorů, kde je vhodné vidět dovnitř. Průmyslová vrata DoorHan jsou určeny pro častý provoz a velké rozměry otvorů. Využívají se jako vrata průmyslových hal, hromadných vjezdů na parkoviště apod.

Reklama

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP staví moderní byty v Praze. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Pro stavebníky

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.