Nezařazené

Začíná nám období rožnění, opékání a uzení

Jaro již klepe na dveře a léto na sebe také nenechá dlouho čekat. Začíná čas rožnění, opékání a uzení a s tím související plánování pěkně strávených večerů s přáteli pod hvězdami s dobrým jídlem, ještě lepším pitím a různorodou zábavou. Především majitelé rodinných domů, jež jsou vlastníky zahradních krbů, grilů a udíren, mají na čase zkontrolovat jejich stav a dokoupit potřebné topivo.

Širokou nabídku sortimentu kvalitních a cenově dostupných zahradních krbů, zahradních grilů a zahradních udíren nabízí spolehlivý prodejce pan Jiří Věříš provozující internetový obchod KRBY VĚŘÍŠ s odkazem na webové stránky www.zahradnikrbyveris.cz. V nabídce tohoto prodejce dále najdete zahradní doplňky zahrnující zadní topeniště zahradních krbů, žulový pečící kámen + stojánek + rám s rukojeťmi, grilovací šavle nerez, přípravný dřevěný vál, oddělené topeniště, motorový pohon 12V, zdroj 220V/12V, motorek 220V, opékací vidličky nerez, grilovací špíz nerez, háčky na ryby a jiné druhy masa nerez.

V nabídce firmy pana Jiřího Věříše najdete 5 základních typů víceúčelových zahradních krbů různých barevných provedení. Tyto zahradní krby jsou vhodné k rožnění, opékání i uzení a jejími přednostmi jsou kvalitní zpracování, dlouhá životnost, atraktivní design a vysoká odolnost. Základním stavebním materiálem jsou kvalitní vápenopískové cihly, jež regulují míru vlhkosti zahradních krbů. Vápenopískové cihly nejsou sestavovány za pomoci malty a lepidel, jelikož tyto stavební materiály nemají v lásce vysoké teploty (projevuje se praskáním výrobku) a lepidla jsou navíc často chemicky závadná, a proto mohou ohrozit kvalitu zpracovávaného jídla a samozřejmě zdraví lidí takové potraviny konzumující. Standardní výbavou zahradních krbů jsou rošt a rožeň z nerez oceli a elektrický motorek pohánějící rožeň. Doporučovaným topivem je dřevěné uhlí a dřevo z listnatých stromů.

Vysokou kvalitu nabízí i prodávané zahradní grily této firmy. Nabízené grily jsou zkonstruovány z kvalitního ocelového plechu, jež pokrývají ohnivzdorné barvy zabraňující korozi. Jejími přednostmi jsou snadná ovladatelnost a navrhnutý výklopný rožeň, díky kterému nepřijdou vaše ruce do přímého styku s žárem. Doporučovaným topivem je pro horní topeniště dřevěné uhlí a pro spodní část topeniště drobné kusy dřeva.

Výhodami internetového obchodu KRBY VĚŘÍŠ jsou vlastnoručně vyráběné kvalitní a cenově dostupné zahradní krby, zahradní grily, zahradní udírny mnoha typů a rozměrů a rozličný výběr souvisejícího příslušenství za přijatelné ceny, dlouholeté zkušenosti v oboru, spolupráce s těmi nejlepšími, profesionální přístup, flexibilita a spolehlivost.

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.